Ez a hely megszűnt!

2024.06.21-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök

Paphegyi Csárda Balatongyörök vélemények

Szörnyű 2018. július 24.gyerekekkel járt itt
Tegnap ezen a kedvesnek nem nevezhető helyen szerettünk volna ebédelni zuhogó esőben kerékpáros turistaként. Egy Úriembernek nem nevezhető(inkább SENKI)közölte velünk,hogy nem rakhatjuk fedett helyre a bringáinkat,hiszen van kerékpártároló. Volt,csak nem fedett és a fal mellett már volt pár kerékpár és nem szerettük volna,hogy elázzanak a dolgaink.
Kiváló 2017. október 22.családjával járt itt
Balatongyörökön strandoltunk családostól, hazafelé találtuk ezt az éttermet az útmentén. Megálltunk, és nem bántuk meg. Nagyon finom vacsorát ettünk, 6-an voltunk, kétszemélyes tálakat választottunk, nagyon bőségesen voltak rajta a húsok. Párommal grilles tálat ettünk, fiunk és öcsém a rántott húsokat részesítették elönybe.
Paphegyi Csárda Balatongyörök - EgyébPaphegyi Csárda Balatongyörök - Étel/italPaphegyi Csárda Balatongyörök - EgyébPaphegyi Csárda Balatongyörök - Étel/ital
Kiváló 2015. április 20.a párjával járt itt
Étlapjukon a magyar konyhai tradicionális fogásai szerepelnek, melyeket remekül készítenek el, sosem ettem mér olyan finom halászlevet, mint náluk. Az adagok hatalmasak, a teraszról pedig pazar balatoni panoráma élvezhető. A kiszolgálás nagyon figyelmes volt. Szép kártyát telefonos engedélyezéssel elfogadnak, akár a kerékpárútról is könnyen megközelíthetőek.