Kaméleon

Kaméleon adatlapja

Regisztráció2014.08.07
Utoljára itt2015.05.12

Kiváló 2015. április 20.a párjával járt itt
Étlapjukon a magyar konyhai tradicionális fogásai szerepelnek, melyeket remekül készítenek el, sosem ettem mér olyan finom halászlevet, mint náluk. Az adagok hatalmasak, a teraszról pedig pazar balatoni panoráma élvezhető. A kiszolgálás nagyon figyelmes volt. Szép kártyát telefonos engedélyezéssel elfogadnak, akár a kerékpárútról is könnyen megközelíthetőek.
Kiváló 2014. augusztus 7.családjával járt itt
A diplomaosztó vacsorám alkalmából ettünk az étteremben a családommal. Az ételek kifogástalanok voltak, nagy adagokat kaptunk, a felszolgálók teltház mellett is gyors és előzékeny kiszolgálásban részesítettek minket. A teraszhelyiség nagyon hangulatos, és belvárosi fekvése ellenére csendes. Mindennel elégedettek voltunk, csak ajánlani tudom :)
Kiváló 2014. szeptember 18.a párjával járt itt
Kellemes meglepetés volt felfedezni, hogy már nem csak Budapesten talál az ember korlátlan svédasztalos vacsora lehetőséget, hanem már Veszprémben is. Ráadásul teljesen megfizethető áron (hétköznaponként 2.990 Ft / fő). Az étteremnek külön gyerek játszósarka van a legkisebbeknek. Csak ajánlani tudjuk.
Felhasználó fényképei:
Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém -