Túl drága a kényelmes ülőhelyekért

Parázs Gasztropub BalatongyörökParázs Gasztropub Balatongyörök a térképen

Gyenge 2020. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 14.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nagyon hivogatóan néz ki, a fonott bútor a párnákkal, lugas, növények, Balaton-part, tökéletes helyszín egy koradélutáni süteményezéshez, hát bementünk. A farmeres csajszi műszempilla-verdesés közben elhadart néhány sajttortát, de amikor rákérdeztem, a hűtőpultban árválkodó két lapos körcikkre, a kollegája segítségével kiderült, hogy csak egyféle sajttorta van. Epres. Jó. A másik valami nutellás torta(féle). Meg limonádé. Elég gyorsan kihozta egy hasonló farmeres csajszi. Az epres állott savanykás túrós valami volt, tetején vékonyka eperlekvár-zselével. A nutellás micsoda meg egy édesség, talán nutella ízű… A limonádékból nem hiányzott a cukor, csak a gyümölcs volt kevés bennük. Hát ezért gasztró… vagy talán a szemben lévő halsütödéből egy vendégnek áthozott sült (rántott) hal miatt? Ez is egy megoldás. Talán olcsóbb mint a „sajttorta”, amire 2x850 + 2x1.90 (limonádé), az ember már otthagy egy ötezrest. És sietve el… Pedig az esti attrakció csak ekkor kezdődik, a valaha talán sikerről álmodozó énekes-zenész néhány évtizedes slágerek sajátságos előadása. Az erősítők kifogástalanul működtek.
Én nem vagyok kárörvendő ember, nem ajánlom a helyet.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Parázs Gasztropub Balatongyörök - EgyébParázs Gasztropub Balatongyörök - Külső kép
Hotel Panoráma Balatongyörök - Bomba tavasz
Bomba tavasz