Party Csóka Balatongyörök

7. helyezett a 10 balatongyöröki étterem közül
314. helyezett Balatonon - 757 étterem közül

Party Csóka Balatongyörök vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. december 11.
Szeretem az összes lángosukat, a rántott dolgaikat, az unokáim a kürtős kalácsukat és a húslevesüket. Szuper hely a parton!

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Mindig,minden időben lehet rájuk számítani! Márciustól novemberig.
Kedves,gyors kiszolgálás. A szezon elején kipróbált új kaják is nagyon bejöttek

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Családdal ettünk itt kétszer is, és legközelebb is szívesen betérek ha arra járok. Udvarias kiszolgálás, egyszerű, de finom ételek, házias ízek, gyönyörű kilátás a Balatonra. Ráadásul főszezonon kívül is nyitva tart. Egyetlen negatívum, hogy készlethiány miatt nem minden étel volt rendelhető az étlapról, de ezen hamar túltettük magunkat.
Szombathely

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 9.
A györöki strandot imádjuk, nyaranta sokat látogatjuk. Az étkezőhelyeket váltogatjuk, mert még egyik sem ütötte meg az elvárható minimumot. Kiemelkedik közölük (persze negatív irányba) a Gomba büfé. Szóval ezt is kipróbáltuk. Először a pozitívumot mondom: finom a kürtöskalács, melyet egy másik faházban készítenek, de itt kell fizetni érte - gondolom a pénztárgép miatt.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tipikus balatoni strandbüfé, mely megnevezés az elmúlt évtizedek aknamunkája miatt sajnálatos módon egy negatív jelzővé degradálódott. Amíg az igénytelen többség elfogadja, hogy az a normális ha büdös a felszolgált hús és agyonhasznált olajban sül a mirelit krumpli addig ezek a helyek virágozni fognak...

Legnépszerűbb csomagok Balatongyörökön és környékén
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
2021.04.02. - 2021.10.31.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.500 - 17.967,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.09.02.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
4 nap/ 3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobaszéf használattal, finn szauna használattal, parkolással
2021.06.19. - 2021.08.31.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.677 - 33.646,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.12.21.
Kristály Apartman
2021.03.06. - 2021.04.17.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hotel Vital Balatongyörök
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)

Party Csóka BalatongyörökX