minimumkövetelő: Csak nagy türelmű magyar turisták kockáztassanak! ... - Eifert Panzió Balatongyörök

Eifert Panzió Balatongyörök értékelése
3. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csak nagy türelmű magyar turisták kockáztassanak! A német-ajkúakat körül ugrálták...

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
Az érkezésünkkor nem az előzetesen lefoglalt földszinten lévő szobába helyeztek el bennünket (oda külföldi vendégeket tettek!), hanem rokkant-nyugdíjasként felküldtek a párommal a tetőtérbe!!! Sem szellőzés (37 Celsius volt 2018. aug. 22.-én érkezésünk napján a szobában !!!!), sem normális hűtő nem állt rendelkezésre ( leeső ajtajú minibár utánzat van minden szobában, amibe még 2 db ásványvizes palack sem fér be!!!). A két tetőablakon volt ugyan "barkács-szúnyogháló", a szemben nyíló fürdőén már nem, nehogy huzatot tudjunk éjjel csinálni a hőség ellen. A tisztaság gyalázatos!!! Elnagyolt takarítás, penészfoltos csempefugák. A WC-tartály feltöltése "csurgatóra" volt állítva, így mért-idő alapján éppen 4,5 perc alatt töltődött újra, az öblítésnél pedig úgy szivárgott le a papír... is! A mosdócsapokat úgy használhattuk, hogy tenyérbe kellett csurgatni a szájöblítéshez a vizet (vagy pohárba felfogni), mert nem folyt, csak csurdogált a csapból a víz! A tetőtéri elhelyezés ellen nyomatékosan tiltakoztunk, ezért a következő napon meg kellett várnunk a délelőtti takarítás végét és végre, már másfél napot "elherdálva" az 5-ből, megkaptuk az eredetileg lefoglalt szobát és mi is elkezdhettünk "nyaralni" a Balatonnál. A földszinti szobánk ugyanolyan lelakott, megépítése óta gépészetileg nem karbantartott ,stb., stb... A wifi az 6 nap alatt egyetlen egyszer sem volt elérhető profi laptopokkal sem! (A tulaj, aki állítólag informatikai mérnök, nem került elő, hogy a hibát orvosolja, csak az ígéret maradt minden nap!) Kérem az érdeklődőket, csak erős megfontolás után válasszák ezt a szálláshelyet!

Ennyire tetszett: Szörnyű
Személyzet: Gyenge