minimumkövetelő

minimumkövetelő adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kritikus
Regisztráció2016.08.10
Utoljára itt2018.09.05

Szörnyű 2016. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Cifra nyomorúság! ! ! Tipikus esete a teátrális külcsín és gyalázatos belbecs találkozásának. Semmitmondó, még jó indulattal is "szegényesnek" nevezhető, gusztustalan megjelenésű (fénymásolt) "Étlap" ! A produkált étel pedig,. . . hát sokat láttam már, de, hogy a párolt(! ) és nem sült(! ) kacsa comb felső-comb részéről levágják a felét.
Szörnyű 2016. szeptember 18.a párjával járt itt
Néhány napja jártunk a vendéglőben. Abrosz nélküli, (bocs'! : egy asztalon volt kék-fehér kockás abrosz,. . . a többire képzeljük oda! :-( ), a párnák ételmaradékosak ( mindenki pucolja le maga! ), az asztalok kétes tisztaságúak. Amíg ott voltunk, a távozók után egyetlen asztalt sem töröltek le.
Szörnyű 2016. október 7.barátokkal járt itt
Hát tegnap megkóstoltuk a soproni Royal Bisztró menüjét. . . Bárcsak ne tettük volna. Hárman voltunk és mindhárman különböző főételt választottunk. A sárgaborsóleves jellegtelen, íztelen majdnem hideg, a benne úszó 2 db bacon chips. . . felejthető volt. Na de a főételek. . . !
Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó válasza
Tisztelt Vendégünk! Sajnos Sopronban és Nyugat-Magyarországon nehéz a helyzete a vendéglátó egységeknek, lényegében szinte mindenki Ausztriában dolgozik jelenleg. A napi menüt jövő héttel megszüntetjük, hogy ne legyen ilyen érdemtelen helyzet. A fő tevékenységünket (reggeli és félpanzió) a kollégák kiváló felével továbbra is igyekszünk magas színvonalon nyújtani.
2016. október 18., Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó, tulajdonos