Emil Panzió Balatongyörök
8313 Balatongyörök, Eötvös Károly u. 32.

Emil Panzió Balatongyörök a térképen

Emil Panzió Balatongyörök értékelése:

9. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
301. helyezett Balatonon - 1116 szállás közül

Emil Panzió Balatongyörök bemutatkozása

Vendégházunkban családias körülmények közt pihenhet az északi Balaton-part egyik legszebb üdülőhelyén. Nagyszerű strand, termálfürdők és Keszthely közelsége, kirándulási lehetőségek jó és borús időben egyaránt aktív kikapcsolódást nyújtanak. Kínálatunk: belső fürdőszobás, tv-s szobák, törülköző, takarítás, hűtő, étlapról választható hideg-meleg reggeli napernyők alatt a teraszon, 800 m2 kert, napozóágy, asztalitenisz, kerékpár, grill, bogrács, parkoló az udvarban, strand 500 m-re, Hévíz gyógyfürdő 15 km-re.

Emil Panzió Balatongyörök képei

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 20.
Szép nagy panzió, csak kissé messze a Balatontól. A gyerekeknek jól felszerelt játsző az udvaron. A reggeli finom és bőséges. A táj szép, kellemes sétára ösztönző. A Szép kilátóról gyönyörú panoráma terül elénk. Sajnos az idő vegyes volt, de a hullámző Balaton szép látványt nyujtott. Elmentünk Balatonedericsre megnézni az afrika múzeumot.

Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020.04.09-ig

Szállodák Balatongyörök környékén