Fiatalos pár: Csend, béke, kényelem,nyugalom. - Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Csend, béke, kényelem,nyugalom.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon tiszta, kényelmes, tágas, csendes szoba. Az étteremben hófehér asztalterítők, tisztaság. A pincérek kedvesek, mosolyognak. Az ételek nagyon finomak, bőséges választékkal. A wellness is jó, szerencsére kevesen voltak. Közel a strand, a hajókikötő. Több kilátó is van, ahonnan fantasztikus panoráma nyílik a keszthelyi öbölre, Badacsonyra, sőt a Szigligeti várra is. Tetszetősek a nádfedeles házak.

Szeretnéd követni Fiatalos pár felhasználót?    Igen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök
Petőfi utca 5.

2019. október 10.
A foglalás közvetlen a szállodán keresztül történt.Előre jeleztem, hogy tetőtéri szobát nem kérünk.Természetesen ezt elfelejtették az aznapi recepciósnak jelezni.Felajánlottak egy másik szobát, de inkább maradtunk a tetőtérinél, mivel az nagyobb volt.A szoba meglepetésünkre szalagparkettás volt...

2019. október 9.
Sok szállodában és annak éttermében jártam már ,de a Balatongyöröki Panoráma hotel étterme kiemelkedően jó. Nagyon finom, nagy gonddal összeválogatott ételekből mindenki ízlése szerint választhat.

2019. május 4.
Nagyon jól éreztük magunkat!A szoba a wellness a leírtaknak megfelelő volt.A menü ebéd nagyon jó ötlet, minden nap éltünk ezzel a lehetőséggel. Így legalább egész nap a szállodában tudtunk pihenni.

Hotel Panoráma Balatongyörök, Balatongyörök kiemelt csomagajánlatai
 - Téli álom árak (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2019-11-02 - 2020-04-09
 - Óév búcsúztató (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 34.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bor- és pálinka kóstolóval, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyertyafényes fürdőzéssel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Feltöltődés két ünnep között (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 16.055,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, választható múzeum belépővel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-30