Orgona Nyaralóház Balatongyörök

Orgona Nyaralóház Balatongyörök értékelése:

8. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
297. helyezett Balatonon - 1116 szállás közül

Orgona Nyaralóház Balatongyörök bemutatkozása

Az Orgona Nyaraló- és Apartmanház egy különálló nyaraló, és földszintes apartmanház, 3 db két személyes stúdió apartmannal, zárt udvarral, kerttel.
A Nyaraló- és Apartmanház a strandtól 350 m-re, csendes utcában helyezkedik el, Balatongyörök központjában.
A fiatal és idős korosztály részére egyaránt tökéletes környezetet biztosít egy felejthetetlen nyaraláshoz.
Az "Orgona" nyaralóház 2 hálószobából, nappali szobából, étkezőből, konyhából és fürdőszobából áll. Ideális családok részére, de 2 fő részére is kiadó. Kényelmesen max. 6 fő szállásolható el, de egy–egy pótágy elhelyezhető a hálószobákban is. Az ablakok szúnyoghálóval felszereltek, fűtés is van.
A hálószobákban franciaágy, az egyikben TV, kétszemélyes fotel is található.
A nappali szobában ülőgarnitúra, fotel, íróasztal található, asztali számítógéppel, valamint különálló heverő, amely kihúzható, SMART TV-vel felszerelt.

A konyha felszerelése: gáztűzhely sütővel, kenyérpirító, kávéfőző, mikrohullámú sütő, hűtőszekrény fagyasztóval és reggeliző asztal 2 székkel.
A fürdőszobában mosdó, zuhanyzó, WC található, mosógéppel felszerelt.
A teraszon található a nyaraló bejárata is, amely a kertre néz.
Az apartmanházban 3 db ("Orchidea", "Nautilus", "Viola"),különböző hangulatú, stúdió apartman található, az ablakokon szúnyogháló.
Az apartmanok komfortosak, kényelmes franciaággyal, légkondicionálóval, LED TV-vel, radiátorral felszereltek.
Mindegyik apartmanhoz külön fürdőszoba (zuhanyzóval, WC-vel) tartozik.
Az apartmanok nem pótágyazhatóak, teakonyhával, rendelkeznek. A teakonyha felszerelése: hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, kávéfőző, vízforraló, kenyérpirító, főzőlap.
A méretük 13 -15 m2.

Orgona Nyaralóház Balatongyörök képei

Orgona Nyaralóház  Balatongyörök

Orgona Nyaralóház Balatongyörök vélemények

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 23.
Mi az egyik stúdió apartmanban szállunk meg egy hétre. Nagyon pici, de maximálisan szuper! Modern berendezés, full felszereltség nagyon kényelmes! Az egyetlen dolog ami gyenge az a teakonyha felszereltsége. Örülök, hogy poharat találtunk kettőt, főzésre abszolút alkalmatlan sajnos.
Viszont csodás helyen van és a szállás is szuper!
Válasz az értékelésre - 2015. október 1.
Nagyon örülök, hogy tetszett az apartman, a teakonyha felszereltségén javítani fogunk, sajnos a főzési lehetőséget, a hely szűke miatt nem tudjuk bővíteni. Ha ott tartózkodásuk alatt jelezték volna a hiányt, akkor pótoltuk volna.
Orgona Nyaralóház , tulajdonos

Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020.04.09-ig

Szállodák Balatongyörök környékén