Strand Cukrászda Balatonkenese

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Strand Cukrászda Balatonkenese vélemények

2023. március 11.a párjával járt itt
A Strand cukrászdába már elmenőfélben tértünk be balatonkenesei gasztrómiai turnénk avagy körutunk végeztével, gondoltuk, még egy fagyi belefér. Természetesen gyümölcsfagylalt, abból lehet igazán megítélni egy helyet,
Jó döntés volt, meglepően ízletes mangó fagylaltot kaptunk, amire 400 forintot fizettünk.
Tisztes négy pont a hely.
Strand Cukrászda Balatonkenese - EgyébStrand Cukrászda Balatonkenese - EgyébStrand Cukrászda Balatonkenese - EgyébStrand Cukrászda Balatonkenese - EgyébStrand Cukrászda Balatonkenese - EgyébStrand Cukrászda Balatonkenese - Egyéb
2055
2019. június 11.a párjával járt itt
Van úgy, hogy az emberre éppen Kenesén jön rá, hogy de fagyizna egyet, de ennél több ötlete nincs. Ennek a cukrászdának a szerencséje, meg az enyém is, hogy az országútról látszott, messziről. Lekanyarodtunk és tulajdonképpen nem is bántam meg. A tökmagos fagylalt újdonság volt, ilyent még nem ettem, a sárgadinnyés már nem volt akkora meglepetés, a többire nem is nagyon emlékszem.
Strand Cukrászda Balatonkenese - Külső képStrand Cukrászda Balatonkenese - Étel/italStrand Cukrászda Balatonkenese - Étel/ital