Kenese Club Hotel Balatonkenese ★★★

Kenese Club Hotel Balatonkenese
8147 Balatonkenese, Parti sétány 87.

Kenese Club Hotel Balatonkenese a térképen

Kenese Club Hotel Balatonkenese értékelése:

4. helyezett a 20 balatonkenesei szállás közül
190. helyezett Balatonon - 1085 szállás közül

Kenese Club Hotel Balatonkenese bemutatkozása

A Hotel Kenese Port közvetlen vízparti szálloda, saját stranddal és vitorláskikötővel, Balatonkenese-Balatonakarattya üdülőterületén egy két hektáros nagy kertben helyezkedik el. A kert méretei és a különböző szállástípusok lehetővé teszik, hogy egyszerre több generáció is jól érezhesse magát, megtalálja egy kellemes kikapcsolódás ideális feltételeit.

Kenese Club Hotel Balatonkenese képei

Kenese Club Hotel Balatonkenese

Kenese Club Hotel Balatonkenese vélemények

J.B. TOP egyébhely értékelő
J.B. TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
Igazából könyvet is írhatnék róla, rengetek élményt gyűjtöttünk be pár nap alatt. A saját part fürdésre alkalmatlan, nagyon kicsi, mély, hínár benőtte, inkább csak egy kikötő van a parton. Gyermekcsúszda kismedencével a parton, amit a vendégek töltöttek meg vízzel egy slagon keresztül a Balatonból.

Pist79 TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Negyedmagammal, a Balaton körtúra teljesítése közben álltam itt meg egy éjszakára. Szerencsére sátorral voltunk, így nem mentünk be a "hotel" részbe, amit itt, a többi értékelőtől látok, hogy mennyire lepusztult. A sátorhely egyébként egy le nem nyírt füves terület, amit először nekünk kellett kitaposnunk, saját lámpánk fényében. Merthogy világítás nem volt.

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. június 3. - 7 látogató hasznosnak vélte
Szörnyű az egész. Osztalykirandulasra mentunk. Az oldalon ígértek wellnest. . . ehelyett ott volt a Balaton jéghideg, . . . . koszos vize amibe szemetek voltak dobálva. A szaunna. nem üzemelt, a jakuzziban paplanok, takarók voltak, melyen állt a por es belepte a pokhalo. . A medenceben kb 1-2 eve all ugyanaz a viz. . .

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 25. - 7 látogató hasznosnak vélte
Először az egyetlen pozitívum - vízparti szálloda,közel a központhoz. DE - koszos,sötét,büdös,rossz kaja. KOSZ - minden rendezetlen,több éves lehullott levelek,szemét
SÖTÉT - sehol nem ég lámpa. Se a kertben,se a szobában (na jö ott egy 40-es izzó a plafonon)
BÜDÖS - A tulaj elégeti a kukák tartalmát! ! ! ! Emberre veszélyes füst mindenhol.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 19. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kosz, por, mocsok mindenhol. Ezer éves lepukkant minden. Azzal kezdtünk, h fertőtlenítettük az egész fürdőt és takarítottuk a szobát. Nem is értem, hogy miért maradtunk ott. Belépsz a szobába és dohos tömény por szag. Az egész szálló omladozik, alig van normális rész. Drótok lógnak innen-onnan, hiányzik az álmennyezet itt-ott.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 25. - 27 látogató hasznosnak vélte
Az egész hotel és környéke rendezetlen; a szobába van tv, de a távirányítóban csak egy elem van és egy csatorna fogható, de élvezhetetlen az adás; légkondiféleség volt a szobánkban, de nem működött; a szobához tartozó zuhanyzó-wcben undorító bűz van, amint felnyitod a wc tetőt; a tulajt nem érdekli,h itt vagy, nagy ívben szarik a vendégekre abszolút barátságtalan; elvileg otp szépkártya elfogadó hely, gyakorlatilag közölte a tulaj,h nem lehet vele fizetni; semmit nem mutattak meg,h hol van (a másik véleményt olvasva csodálkozom,h van medence, jacuzzi.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 20. - 12 látogató hasznosnak vélte
A szobák mocskosak, koszosak. A falból kiállnak az elektromos vezetékek. A gyermekmedence nem volt feltöltve vízzel, a fedett medence koszos volt, és döglött bogarak úszkáltak benne! A medence mellett műanyag hordókban álltak a vegyszerek. A jakuzzi mellett szemét és kosz, a vízben ismeretlen eredetű dolgok úszkálnak. 2 gyerekkel mentünk, sajnos haza kellett mennünk.

Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2018.08.17. - 2019.08.18.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.050 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.09.01. - 2018.12.21.
Riviéra Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, WIFI-vel
2018.09.01. - 2018.12.31.
Hotel Vadászkürt
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.27. - 2020.01.01.
Hotel Melis, Balatonlelle
2018.09.03. - 2018.10.31.
Park Hotel Balatonlelle
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.19. - 2018.08.21.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 28.575,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2018.12.20.

Szállodák Balatonkenese környékén
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)
A nyár csak tűnő emlék (min. 2 éj)
Október 23-i wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

BalatonkeneseX