Kenese Club Hotel Balatonkenese ★★★

Kenese Club Hotel Balatonkenese
8147 Balatonkenese, Parti sétány 87.

Kenese Club Hotel Balatonkenese a térképen

Kenese Club Hotel Balatonkenese értékelése:

4. helyezett a 20 balatonkenesei szállás közül
189. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Kenese Club Hotel Balatonkenese bemutatkozása

A Hotel Kenese Port közvetlen vízparti szálloda, saját stranddal és vitorláskikötővel, Balatonkenese-Balatonakarattya üdülőterületén egy két hektáros nagy kertben helyezkedik el. A kert méretei és a különböző szállástípusok lehetővé teszik, hogy egyszerre több generáció is jól érezhesse magát, megtalálja egy kellemes kikapcsolódás ideális feltételeit.

Kenese Club Hotel Balatonkenese képei

Kenese Club Hotel Balatonkenese

Kenese Club Hotel Balatonkenese vélemények

J.B. TOP egyébhely értékelő
J.B. TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
Igazából könyvet is írhatnék róla, rengetek élményt gyűjtöttünk be pár nap alatt. A saját part fürdésre alkalmatlan, nagyon kicsi, mély, hínár benőtte, inkább csak egy kikötő van a parton. Gyermekcsúszda kismedencével a parton, amit a vendégek töltöttek meg vízzel egy slagon keresztül a Balatonból.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Negyedmagammal, a Balaton körtúra teljesítése közben álltam itt meg egy éjszakára. Szerencsére sátorral voltunk, így nem mentünk be a "hotel" részbe, amit itt, a többi értékelőtől látok, hogy mennyire lepusztult. A sátorhely egyébként egy le nem nyírt füves terület, amit először nekünk kellett kitaposnunk, saját lámpánk fényében. Merthogy világítás nem volt.

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. június 3. - 7 látogató hasznosnak vélte
Szörnyű az egész. Osztalykirandulasra mentunk. Az oldalon ígértek wellnest. . . ehelyett ott volt a Balaton jéghideg, . . . . koszos vize amibe szemetek voltak dobálva. A szaunna. nem üzemelt, a jakuzziban paplanok, takarók voltak, melyen állt a por es belepte a pokhalo. . A medenceben kb 1-2 eve all ugyanaz a viz. . .

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 25. - 7 látogató hasznosnak vélte
Először az egyetlen pozitívum - vízparti szálloda,közel a központhoz. DE - koszos,sötét,büdös,rossz kaja. KOSZ - minden rendezetlen,több éves lehullott levelek,szemét
SÖTÉT - sehol nem ég lámpa. Se a kertben,se a szobában (na jö ott egy 40-es izzó a plafonon)
BÜDÖS - A tulaj elégeti a kukák tartalmát! ! ! ! Emberre veszélyes füst mindenhol.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 19. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kosz, por, mocsok mindenhol. Ezer éves lepukkant minden. Azzal kezdtünk, h fertőtlenítettük az egész fürdőt és takarítottuk a szobát. Nem is értem, hogy miért maradtunk ott. Belépsz a szobába és dohos tömény por szag. Az egész szálló omladozik, alig van normális rész. Drótok lógnak innen-onnan, hiányzik az álmennyezet itt-ott.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 25. - 27 látogató hasznosnak vélte
Az egész hotel és környéke rendezetlen; a szobába van tv, de a távirányítóban csak egy elem van és egy csatorna fogható, de élvezhetetlen az adás; légkondiféleség volt a szobánkban, de nem működött; a szobához tartozó zuhanyzó-wcben undorító bűz van, amint felnyitod a wc tetőt; a tulajt nem érdekli,h itt vagy, nagy ívben szarik a vendégekre abszolút barátságtalan; elvileg otp szépkártya elfogadó hely, gyakorlatilag közölte a tulaj,h nem lehet vele fizetni; semmit nem mutattak meg,h hol van (a másik véleményt olvasva csodálkozom,h van medence, jacuzzi.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 20. - 12 látogató hasznosnak vélte
A szobák mocskosak, koszosak. A falból kiállnak az elektromos vezetékek. A gyermekmedence nem volt feltöltve vízzel, a fedett medence koszos volt, és döglött bogarak úszkáltak benne! A medence mellett műanyag hordókban álltak a vegyszerek. A jakuzzi mellett szemét és kosz, a vízben ismeretlen eredetű dolgok úszkálnak. 2 gyerekkel mentünk, sajnos haza kellett mennünk.

Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2-4 éjszaka 11.775,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, gyermekprogramokkal és játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Telekom Hotel
Balatonkenese
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.810 - 20.610,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2019.12.21-ig
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.873,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sport- és gyermek programokkal
2019.04.18. - 2019.04.23.
Hotel Pallone
Balatonfüred
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2019.11.02.

Szállodák Balatonkenese környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)

BalatonkeneseX