J.B.
Országjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép

J.B. adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Nagyétkű  •  Vízimádó  •  Érdeklődő
Regisztráció2017.05.20
Utoljára itt2024.03.28

Kiváló 2017. május 20.a párjával járt itt
Többször jártunk az étteremben, mindig nagyon finom ételeket ettünk, az árakkal is meg vagyunk elégedve, barátságos, hangulatos hely.
Felhasználó fényképei:
Kisherceg Vendéglő Budapest - Kisherceg Vendéglő Budapest - Kisherceg Vendéglő Budapest - Kisherceg Vendéglő Budapest - Kisherceg Vendéglő Budapest - Kisherceg Vendéglő Budapest -
Kiváló 2017. június 5.barátokkal járt itt
A közelben nyaraltunk egy nagyobb baráti társasággal, és "búcsúest" gyanánt erre a csárdára esett a választásunk. Mivel 18-an voltunk, előzőleg asztalt foglaltam telefonon, és már a beszélgetés alkalmával is érezhető volt a szívélyes vendéglátás. A megbeszélt időpontban megérkeztünk, és a 18 főre elkészített asztalhoz kísért minket egy nagyon udvarias pincér.
Felhasználó fényképei:
Gulyás Csárda Agárd - Gulyás Csárda Agárd - Gulyás Csárda Agárd - Gulyás Csárda Agárd - Gulyás Csárda Agárd - Gulyás Csárda Agárd -
2017. május 21., csoporttal járt itt
Meghívottként, családi rendezvényen vettünk részt, svédasztalos étkezés volt, sokféle, változatos étellel, melyek finomak voltak. A sütemények viszont nem voltak annyira ízletesek. A vendéglő régi múltra tekint vissza, ezért nem a legmodernebb, kicsit retro stílusú. Hangulatos, a kiszolgálás kitűnő, jól éreztük magunkat.
Sport Étterem Budapest -