Kenesei Üvegtigris

Kenese Club Hotel BalatonkeneseKenese Club Hotel Balatonkenese a térképen

Gyenge 2017. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. május 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Igazából könyvet is írhatnék róla, rengetek élményt gyűjtöttünk be pár nap alatt.
A saját part fürdésre alkalmatlan, nagyon kicsi, mély, hínár benőtte, inkább csak egy kikötő van a parton.
Gyermekcsúszda kismedencével a parton, amit a vendégek töltöttek meg vízzel egy slagon keresztül a Balatonból.
Büfének nevezett kis épület a parton, itt lehetett reggelit kérni svédasztalos reggeli helyett, és a parton lehetett elfogyasztani, régi ülőalkalmatosságokon, már amennyiben jutott hely. Szendvics, virsli, felvágottak vagy tojásrántotta közül lehetett reggelente választani + egy ital. Ott, abban a helyzetben valahogy egy film jutott eszembe...
Napközben a büfében volt, hogy nem tudtunk fogyasztani, mert a hölgy azt mondta, hogy nem tud adni belőle mert nem tudja az árát.
A zuhanyzóban nem volt zuhanyfüggöny, a fürdőszoba ablakon sem volt függöny, és mivel az ablakkal szemben volt a zuhany, így este lámpafénynél már nem szívesen fürödtem.
A legfelső, új szintben voltunk, ahol nagyon meleg volt, szúnyogháló pedig nem volt az ablakokon, ezért választhattunk a nagy meleg és levegőtlenség, vagy az éjszakai óriáspók invázió között, melyek rendszeresen a fejemen gyalogoltak át, mivel az ágy pont az ablak alatt volt, az ereszalja pedig az állandó lakhelyük volt.
A felső szintre vezető lépcső nagyon keskeny volt, csak egyirányú forgalom lehetséges.
Az új rész folyosója pedig sötét.
A tulajdonos házaspár nagyon kedves és barátságos, első pillanattól kezdve úgy tekintettek ránk, mint régi ismerősre.
Fénykorában nagyon szép hely lehetett, beépített medencét is láttunk a belső részben, természetesen ez már nem közelíthető meg, évek óta nem volt használva.
Talán egyszer felújításra kerül, és nem megy veszendőbe ez az üdülő.
Utazás előtt elolvastam az értékeléseket, de szinte hihetetlennek tűnt, hogy van ilyen.
Azóta is nagyon sokat emlegetjük ezt a nyaralást, rengeteget nevetünk, mivel pozitív hozzáállású emberek vagyunk. Kár lett volna kihagyni, ilyet nem mindíg tapasztal az ember. Aki nem volt ilyen bevállalós, egy nap után szedte a sátorfáját.
Annak ellenére, hogy az olcsóbb szálláshelyek közé tartozik (nem véletlenül), nem ajánlom, illetve csak azoknak, akik szintén szeretnék átélni ezeket a nem mindennapi kalandokat.
Személyzet:
Tisztaság:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Gyenge
Étkezés:Gyenge
Elhelyezkedés:Gyenge
Kenese Club Hotel Balatonkenese - KörnyékKenese Club Hotel Balatonkenese - KörnyékKenese Club Hotel Balatonkenese - KörnyékKenese Club Hotel Balatonkenese - KörnyékKenese Club Hotel Balatonkenese - Környék

Kenese Club Hotel további értékelései

2019.05.27csoporttal
Olcsó? Még az sem. Rossz? Az nagyon diplomatikusan fogalmazva. - szoba átvétel majdnem sikerült, mert a zár ki akart esni az ajtóbol, de bejutottunk azért a szobába. -A lakótársak (kb 10 db poloska) kiköltöztetését követően az ágyat is birtokba tudtuk venni. - Kosz mindenhol - Meleg víz nem...
2017.07.16barátokkal
Negyedmagammal, a Balaton körtúra teljesítése közben álltam itt meg egy éjszakára. Szerencsére sátorral voltunk, így nem mentünk be a "hotel" részbe, amit itt, a többi értékelőtől látok, hogy mennyire lepusztult. A sátorhely egyébként egy le nem nyírt füves terület, amit először nekünk kellett...
2015.06.03csoporttal
Szörnyű az egész.Osztalykirandulasra mentunk. Az oldalon ígértek wellnest... ehelyett ott volt a Balaton jéghideg, .... koszos vize amibe szemetek voltak dobálva. A szaunna. nem üzemelt, a jakuzziban paplanok, takarók voltak, melyen állt a por es belepte a pokhalo.. A medenceben kb 1-2 eve all...
Parti Sétány Vendégház Balatonkenese - Napi árak
05.01-11.01.