Csodás hotel

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kicsit korábban érkeztünk, mint ahogy lehetett volna elfoglalni a szobát, de nem volt semmi gond, készen volt a szállás. Felmentünk, lepakoltunk, majd ámultunk. Visszamentem a recepcióra, hogy lehet ez valami tévedés, de nem az volt. Két ágyas szoba helyett egy komplett apartman várt.
Csoda szép hotel, csoda szép környezetben.
A part, mintha egy arborétumban lett volna, csodás volt az is.
Wellness részleg gazdagon felszerelt, minden megtalálható benne, ami szem-szájnak ingere.
Az étteremben kiváló minőségű és mennyiségű ételek, nem hagyják üresen az esetlegesen elfogyott étel helyét, azonnal feltöltik.
El sem hiszem, hogy ez egy vállalati hotel, a legmagasabb elvárásoknak is tökéletesen megfelel, sőt még azon is túl.

Csodás hotel  - Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese

Szeretnéd követni Rolling felhasználót?    Igen

8174 Balatonkenese
Parti sétány 51.

2019. április 21.
A szoba rendben volt. A hotel szépen kialakított, rendezett. El lehet kellemesen tölteni az időt, mi tavasszal voltunk nyáron szuper lehet. Mikor ott jártunk nem működött a beltéri jakuzzi, de ez sehol nem volt jelezve. Az ételek számunkra íztelenek voltak, ezt csak tetézte, hogy a pincér az...