Rolling
Országjáró - 18 városban járt már

Rolling adatlapja

Szeretem az egyszerű, de jó dolgokat. "Nyitva állok bármire én" és vallom, hogy tényleg úton lenni a boldogság.
Néha random választok, néha keresem az újat, ismeretlent. Azonban azt sem bánom, ha valaki ajánl valami különölegeset és van időm, pénzem, energiám utánajárni.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Csipegető  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2023.09.22

2023. május 29.a párjával járt itt
Ha a Börzsönyben túrázunk, itt meg-meg szoktunk állni. Én kizárólag pisztrángot szoktam enni, a férjem meg mikor mit, mert nem szereti a halat. A Pisztráng isteni, ezt leszögezhetem, finom fokhagymás ropogós kéreg, rendesen átsütve. Számomra tökéletes, nekem ettől jobbat nem is lehetne készíteni.
2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Tudtuk, hogy egy átlagos szálloda, nem kerestünk semmilyen luxust. Kevesen voltak, a part nyugodt, van árnyékos és napos rész is. 4 napot töltöttünk ott, végig jó idő volt, utolsó éjjel romlott el az idő. Mi szobánk tiszta volt, és úgy általában mindennel elégedettek voltunk. Étel elég volt, számomra a választék is.
Felhasználó fényképei:
Világos Hotel Balatonvilágos - Világos Hotel Balatonvilágos - Világos Hotel Balatonvilágos -
Átlagos 2023. május 29.a párjával járt itt
Közel a belvároshoz kerestünk viszonylag olcsó szállást. Ez megfelelt a célnak, jól tudtunk jönni-menni autó nélkül is, nem akartunk szenvedni a parkolással, nagyjából közel van a belvároshoz, ami laza sétával innen elérhető könnyedén. A Hotel egyszerű, de tiszta, nincs semmi különös. Szobákhoz tartozik erkély és mi tisztaságot tapasztalatunk.