Rádpuszta Gasztro Élménybirtok Balatonlelle

4,7
városi Élménypark közül
Élménypark
Rádpuszta Gasztro Élménybirtok Balatonlelle
Rádpuszta Gasztro Élménybirtok BalatonlelleRádpuszta Gasztro Élménybirtok Balatonlelle

Rádpuszta Gasztro Élménybirtok Balatonlelle bemutatkozása

A Gasztro Élménybirtok Rádpuszta 6,5 hektáros területen fekvő nádfedeles csárdával, exkluzív rendezvényházzal és borospincével, rendezvénysátorral, sportpályákkal, lovasbemutatópályával bűvöli el vendégeit. Lehetőség van kerékpár kölcsönzésre, quad és gocart bérlésre, valamint íjászatra is 6 pályán.

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Rádpuszta Gasztro Élménybirtok Balatonlelle vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 23.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves, családbarát, szépen kialakított élménybirtok. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Rádpuszta Gasztro Élménybirtok Balatonlelle - EgyébRádpuszta Gasztro Élménybirtok Balatonlelle - EgyébRádpuszta Gasztro Élménybirtok Balatonlelle - EgyébRádpuszta Gasztro Élménybirtok Balatonlelle - Egyéb
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Minden szempontból tökéletes választás. Ragyogóan tiszta, gyermekbarát, tágas, számtalan program, figyelmes személyzet.