Feva70

Feva70 adatlapja

Regisztráció2016.07.25
Utoljára itt2023.06.26

Kiváló 2023. április 19.gyerekekkel járt itt
Lányommal és unokámmal töltöttünk két éjszakát a minipanzióban. Nagyon szép környezetben található a minihotel, a belső parkoló kicsit meredek feljáróval rendelkezik. Tiszta, rendezett, tiszta szálláshely. A felszolgált reggeli elég, jó minőségű. Reggel a teraszról szaladgáló mókusokat is láthattunk.
Szörnyű 2021. augusztus 15.családjával járt itt
Lassú kiszolgálás (több, mint 1 óra várakozás), szemtelen pincér, koszos terítő. . . Az ételek közepes minőségűek, a krokett mirelit. Egyszer voltam. Elég is volt. 20 percbe tellett, míg a rendelést sikerült felvenni. 1 órás várakozás után szóltunk, hogy kissé hosszadalmas a várakozás.
2018. július 2.a párjával járt itt
Az apartman fantasztikus. Az étkezés, amelyet tartalmazott a kuponunk olyan étteremben volt biztosítva, amely számomra messze volt a szálláshelytől. A személyzet hozzáállása az apartmanban bosszantó volt. Rejtett költségek merültek fel, mivel nem a kijelölt apartmanban, hanem másikban kaptunk szállást, 7400 Ft-ot kellett ráfizetnünk.