városi Élményprogram közül
Élményprogram

Csilli Choco Bons Balatonlelle bemutatkozása

A balatonlellei Csilli Choco Bons manufaktúrában többféle kóstolóval egybekötőtt bemutatón vehetnek részt a látogatók vagy akár megtanulhatják a trüffelgolyó, a konyakmeggy, a bonbon és egyéb csokoládék elkészítésének fortélyait. A webshopon pedig bárkinek lehetősége van, hogy rendeljen a díjnyertes rumos-meggyes és pitypangkrémes bonbonjukból.

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Csilli Choco Bons Balatonlelle vélemények

Kihagyhatatlan 2022. november 12.gyerekekkel járt itt
A Bazilikánál évente megrendezésre kerülő Édes Napok Fesztiválon találkoztunk a balatonlellei illetőségű csokiműhellyel, akik webshopot is működtetnek. Nekem legjobban a kézműves bonbonjaik tetszettek, melyeket 450 Ft-os darabáron lehetett megvárásolni, tehát nem dekára kimérve. (a webshopban 430 Ft).
Csilli Choco Bons Balatonlelle - Egyéb