Kudomrák Fagyizó Balatonlelle

CE Plaza Hotel Siófok
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
59.823 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Kudomrák Fagyizó Balatonlelle vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 384 városban járt márFelfedező - 2643 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28708 feltöltött kép
2024. szeptember 7.barátokkal járt itt
A Kudomrák fagyizóba egy helyi jóbarátom vitt el, más érzés úgy gasztroturnézni valahol, hogy nem elsősorban étteremkalauzok és Google Maps alapján orientálódunk, ha helyi idegenvezetőnk van. Legalábbis a cukrászdák terén. A málnafagyi, amit ettem, klasszikus főzött volt, jobb kedvelem a gyümölcstől kicsattanó olasz stílusúakat, de ez is mentes volt a szintetikus ízektől. Tisztes négy pontot megérdemel. Mint ahogy maga a hely is.
Kudomrák Fagyizó Balatonlelle - EgyébKudomrák Fagyizó Balatonlelle - EgyébKudomrák Fagyizó Balatonlelle - Egyéb
Kiváló 2022. április 27.a párjával járt itt
Séta közben fedeztük fel ezt a fagyizót Balatonlelle központjában. Széles választékot, finom fagyit találtunk. Hangulatos nagy teraszán üldögélve, fogyasztottuk el a fagyinkat. Közben jöttek, mentek a vendégek, a kiszolgáló hölgy mindenkihez nagyon kedves volt. Máskor is bemegyünk oda.