Ízletes ételek savanyú fogadtatásban

Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum BalatonlelleRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle a térképen

2016. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. július 24.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Régóta kíváncsi voltam erre a helyre.
Örülök, hogy kipróbáltam, de szerintem többször nem látogatom meg.
Maga a csárda egy hatalmas területen helyezkedik el, rendezvényközpont, lovarda társaságában.
Csárda hangulat, faragott lóalakok, karikás ostor stb, szóval a helyszín teljesen rendben volt.
A pincérünk nagyon flegma, sótlan volt, bár igazából nem velünk, csak jólesett volna egy mosoly, vagy pozitív reagálás. Néha már kényelmetlenül éreztem magam, hogy 30 fokban dolgoztatjuk...
A megrendelt ételeket (Eperkrémleves, Vegetáriánus tál, Ökörpofapörkölt) hamar kihozták. A leves egyszerűen isteni volt, a vega tál semmi extra, bár ízletes volt rajta minden, de a tálalás nem volt guszta. Az én ökörpofa pörköltem viszont nagyon ízlett. Mind a tálalás, mind az íze rendkívül bejött. A kávé viszont felejtős volt.
Összességében nem volt csalódás a hely, bár szerintem jobban dicsérik, mint ami megilleti. Az ételek finomak voltak, a pincér hozzáállásán viszont még sokat kell javítani.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étel/italRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étel/italRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étel/ital

Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum további értékelései

2023.09.22csoporttal
Szeptember elején egy remek rádpusztai kiránduláson vettünk részt. A helyszínre dottóval vittek bennünket Balatonlelléről. A csoportot zsíroskenyérrel és borral fogadták. Körülnéztünk a csárdában és a csárda fantasztikusan szép bormúzeumában. Lehetőség nyílt lovaskocsikázásra, a bátrabbak...
2022.09.12családjával
Szeretem a zenét és ez a hely tökéletes egy vacsora elköltésében. Barátságos és családias a kiszolgálás, mindenki talál ízlésének megfelelő étket. Hagyományos házias fennseges ízek!
2020.11.08a párjával
Minden teljesen renben! Tiszta, Csendes, Hangulatos! Kedves kiszolgálás, udvarias alkalmazottak! Mindenkinek ajánlom aki egy kicsit természetközelibb pihenésre vágyik!
Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel