Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle

3,4
a 73 balatonlellei étterem közül
csárda, étterem, vendéglő
Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle
Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum BalatonlelleRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2023. szeptember 22., csoporttal járt itt
Szeptember elején egy remek rádpusztai kiránduláson vettünk részt. A helyszínre dottóval vittek bennünket Balatonlelléről. A csoportot zsíroskenyérrel és borral fogadták. Körülnéztünk a csárdában és a csárda fantasztikusan szép bormúzeumában. Lehetőség nyílt lovaskocsikázásra, a bátrabbak lovagolhattak is.
Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - BelsőRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - EgyébRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Egyéb
Kiváló 2022. szeptember 12.családjával járt itt
Szeretem a zenét és ez a hely tökéletes egy vacsora elköltésében. Barátságos és családias a kiszolgálás, mindenki talál ízlésének megfelelő étket. Hagyományos házias fennseges ízek!
Kiváló 2020. november 8.a párjával járt itt
Minden teljesen renben! Tiszta, Csendes, Hangulatos!
Kedves kiszolgálás, udvarias alkalmazottak!
Mindenkinek ajánlom aki egy kicsit természetközelibb pihenésre vágyik!
Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étel/italRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étel/italRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Belső
Átlagos 2019. július 29.gyerekekkel járt itt
sajnos ide kellett menni mert a másik két étteremben [moderálva - a szerk. ] nem volt asztal egész hétvégén. . . . . a helyre nem lehet rosszat mondani szép igényes jó oda menni. . . . na de itt vége is mindennek ,sajnos. . . . pincér kritikán aluli míg ott voltunk kb 5 alkalommal üvöltött vissza a konyhára hogy B. . . meg meg a K.
Gyenge 2018. június 9.a párjával járt itt
Szép nyári nap volt, kevesen ültek bent, a pincérek kedvesen invitáltak. Igényes helyszín. A pincérek kedvessége végig megvolt (bár a háttérben falatozó Főnök velük való bánásmódjából hallottunk néhány bődületes lebát. . sajnáltuk kicsit a srácot). Az ételre nem kellett sokat várnunk. A tálalás átlagos, szép volt.
Gyenge 2018. április 26.családjával járt itt
Már régen meg szerettük volna látogatni ezt a helyet. Most megtettük, de kár volt. Jól hangzó ételek, mérsékelten jól elkészítve. A 20 e. Ft-ot meghaladó összegű étel-ital fogyasztás után, távozás és fizetés előtt, kértünk még egy kancsó sima vizet. Ekkor nyilvános kioktatásban részesültünk, hogy a víz sajnos nincs az étlapon, nincs beárazva.
Átlagos 2017. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Egy hatalmas komplexum kb. 5 km-re Balatonlelle központjától a nagy semmi közepén. A több részből álló magyaros csárdától kezdve a lovardán, ügetőpályán, játszótéren (Kölyöktanya) át a panzióig minden megtalálható itt, de az első percekben nyilvánvalóvá vágyik, hogy itt nem ránk vártak, hanem minél nagyobb létszámú, minél pénzesebb és nem túl igényes külföldi vendégekre.
Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étlap/itallapRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étlap/itallapRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső kép
2016. július 24.barátokkal járt itt
Régóta kíváncsi voltam erre a helyre. Örülök, hogy kipróbáltam, de szerintem többször nem látogatom meg. Maga a csárda egy hatalmas területen helyezkedik el, rendezvényközpont, lovarda társaságában. Csárda hangulat, faragott lóalakok, karikás ostor stb, szóval a helyszín teljesen rendben volt.
Rádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Külső képRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étel/italRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étel/italRádpuszta Csárda & Szabadidő Centrum Balatonlelle - Étel/ital
Átlagos 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Családommal vacsoráztunk itt, nyolcan voltunk. Többször jártunk már itt, valóban nagymértékben függ a pincér személyétől az élvezhetőség. Az egyik pincér többszöri alkalom után is flegmán fogadott, míg egy másik megismert 3 hét távlatából és nagyon kedves volt. A csárda specialtiásai közé tartozik a szürkemarha ételek, így ezeket finoman készítik.
Gyenge 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Családommal vacsoráztunk itt. Megbántuk. A pincér hozzáállása minősíthetetlen volt, rosszul éreztük magunkat. Az ételek átlagosak, adagot és minőséget tekintve is - az árak ehhez képest magasak. A desszertre nagyon sokat kellett várni. A jegeskávé ihatatlan. Nem megyünk többet!