Mici87: egy falusi egyszerű vendéglő - Rudi Tanya Étterem Balatonlelle

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle értékelése
3. helyezett az 56 balatonlellei étterem közül

egy falusi egyszerű vendéglő

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4.
Párommal voltunk ott átutazóban és erre a helyre esett a választásunk. Nem a tisztaságáról és nem is a modern dolgokról lesz híres a hely az biztos. A választék viszont nagyon bőséges, rengeteg étel körül választhatunk nagyon gazdaságos és kedvező árakon, ami pozitívum mindenképp! Egyszerű hely egyszerű berendezéssel, egyszerű emberkékkel, semmi extra olyan igazi falusi vendéglő. Összességében nem volt rossz, az ételeink rendben voltak, az adag is nagy volt. Gyorsan megkaptuk amit kértünk, kedvesek voltak a kiszolgálók is. A hideg gyümölcslevesük íze szerintem isteni volt!! :) Vannak napi menüjeik is azt hiszem egy leves meg egy főétel olyan 700-900 ft között volt már nem emlékszem, aki arra vágyna mondjuk minden nap egy nyaraláson!

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Mici87 felhasználót?    Igen

8638 Balatonlelle
Rákóczi út 24.

2020. június 30.
Itt jártam. Végre egyszer így kezdhettem az írásomat, hiszen évekkel ezelőtt, rendszeresen ettünk a Rudi tanya étteremben. De kezdem az elején. Míg meg nem nőttek a gyerekek, a sekély víz miatt több éven keresztül nyaraltunk a Balatonszemesi Kempingben. Otthonról hozott és helyben magunk...