Mici87
Országjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Mici87 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2016.08.03

Gyenge 2016. május 3.családjával járt itt
Drága ételek, az adagok pedig eléggé kicsik az árhoz képest kétszer ekkorának kellene lenniük! ! Lassú és nevetséges kiszolgálás, semmi tapasztalat és rutin nélkül dolgoznak össze-vissza, aki megfogja az hozza (pincérek)! ! A pultnál szó szerint támaszkodva várták a fejleményeket! ! hát soha többé nem megyek oda az biztos!
2016. május 3.barátokkal járt itt
A hely hangulata, dekorációja remek, ötletes, kellemes! Szívesen térek be újra és újra! Az ételek nagyon finomak, ízlésesen vannak tálalva elkészítve! ! Pincérek, szakácsok teljesen rendben vannak! Ami negatívum nálam, mert hát a magyar ember szereti a hasát és azon keresztül lehet igazán megfogni!
Átlagos 2016. május 3.a párjával járt itt
Ez az a hely amit valamiért ajánlok, másrészt pedig nem annyira! 2-szer voltam talán elsőnél ballagás utáni dínom-dánom volt, szóval ott igazából minden rendben volt számomra, persze ez a megrendelőtől is függött gondolom! Másodszor a párommal ketten voltunk, na itt már voltak gondok!