N.Beatrix: Érdekességek helye - Rudi Tanya Étterem Balatonlelle

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle értékelése
3. helyezett az 56 balatonlellei étterem közül

Érdekességek helye

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Amilyen egyszerű és puritán kinézetre olyan bőséges a választék és igazi vendéglátós az üzemeltető. Minden megtalálható az egyszerű menütől kezdve a cápa, békacomb, kenguru, homáron keresztül. Mindenki tud választani vérmérsékletének és pénztárcájának megfelelően. A kiszolgálás fiatal fiúkból áll, semmi profizmus de nagyon segítőkészek, kedvesek. (A madárfészekből kiesett fiókát folyamatosan pakolgatták vissza a fészekbe, hogy életben maradjon.) Nem egy igényes hely, de ha csak egy jót akarunk enni, már akkor megéri bemenni.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat: Átlagos
Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni N.Beatrix felhasználót?    Igen

8638 Balatonlelle
Rákóczi út 24.

2020. június 30.
Itt jártam. Végre egyszer így kezdhettem az írásomat, hiszen évekkel ezelőtt, rendszeresen ettünk a Rudi tanya étteremben. De kezdem az elején. Míg meg nem nőttek a gyerekek, a sekély víz miatt több éven keresztül nyaraltunk a Balatonszemesi Kempingben. Otthonról hozott és helyben magunk...