N.Beatrix
Országjáró - 14 városban járt már

N.Beatrix adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Kritikus  •  őszinte
Regisztráció2014.01.29
Utoljára itt2019.08.03

Kiváló 2017. augusztus 9.barátokkal járt itt
Vacsorázni mentünk az étterembe, ahol tényleg gyönyörű a kilátás, páratlan hangulata van a helynek. (Az étteremnek nincs saját parkolója a nyilvános parkolóban pedig este 10-ig kell fizetni. ) A kiszolgálás rendkívül gyors, még meg sem ettem a levest (a többiek már igen) és hozták is a főételeket.
Szörnyű 2016. július 26.családjával járt itt
Amikor nem is érted, hogy egy hely minek üzemel. . . Aránylag egyszerű ételt választottunk cordon bleu-t, gondoltuk azt nem lehet elrontani. Elég felejthetőre sikerült, de mégis ami feltette az i-re a pontot az az volt, hogy a petrezselymes burgonyámon szárított petrezselyem volt. . . Szezonban? Egy étteremben?
Gyenge 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu-n nyertem az utalványt, amely a megérkezésünkkor derült ki, hogy az adott időszakra nem is használható! Úgy gondolták, kifizetem a kiemelt időszak plusz díját, amit a foglalásomkor nem közöltek velem. Egy kis megbeszélés után (és mivel nem fizettem +7000Ft. -ot) elnézést kért az általam oda hivatott vezető.