Hotel Lidó Balatonlelle ★★★

4,1
a 70 balatonlellei szállás közül
Három csillagos szálloda

Hotel Lidó Balatonlelle bemutatkozása

Balatonlelle nyári üdülőközpontjában a hangulatos sétányról nyílik családias vezetésű szállodánk. Az igényesen berendezett épület nyugodt kikapcsolódást biztosít minden pihenni vágyónak. Saját erkéllyel, tusolóval, külön wc-vel, televízióval és minibárral felszerelt szobáink részben pótágyazhatóak.

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Hotel Lidó Balatonlelle vélemények

2016. február 5.a párjával járt itt
Igen, jártunk már itt. A párommal már 2x-jártunk itt, és ujból ide jönnénk, jövünk legközelebb is. Kellemes kedves hely, igaz kicsit hangos-hangulatos nyáron, mivel a szabadtéri szórakozási lehetőségek egyik központi helyén található. A szálloda kedves személyzettel üzemel, ami nagyon jó. Ellátása, mármint a kiszolgálás a fiatal személyzettel remek.
Kiváló 2015. július 7.a párjával járt itt
2015 június elején töltöttünk el egy hetet a párommal a Hotel Lidóban Balatonlellén. A Hotel elhelyezkedése nagyon kedvező, közel a strand(szabad, fizetős egyaránt)és minden más is ami a kikapcsolódáshoz,pihenéshez szükséges,étterem,bolt,gyógyszertár,zöldséges,söröző :) ,stb. . . A Hotel nagyon jó az ár érték arányban!
Kiváló 2014. május 29.családjával járt itt
Sokszor vissza tértünk erre a helyre és jól éreztük magunkat. A kiszolgálás az étel mindenben megfelelt. Személyzet kedves és kiszolgáló. Szobák tisztasága jó,és igény szerint alakítható volt. Közel van a balaton és a központban van,ami nem mellékes családosoknak. Figyelnek egymásra az ott lakók és a személyzet is.
Gyenge 2014. május 18. járt itt
1. Hirtelen egy éjszakára kellett szállás, tehát beeső vendégek voltunk. Május közepén sajnos elég hűvös volt, ezért az első kérdésünk, hogy van-e fűtés. Van, légkondival lehet fűteni. Csodás! Mielőtt elmentünk az esküvőre (azért jöttünk Lellére) beállítottuk, hogy kellemes meleg legyen, mire visszajövünk.
Átlagos 2013. december 30.kollégákkal járt itt
Szezon előtt voltunk, ígérték lesz fűtés és volt is! Ár / érték arányban renden volt a szálloda. A szobák tiszták és rendszeresen takarítják, udvarias kiszolgálás. A reggeli bőséges friss pékárú, felvágott, paprika és paradicsom. A parkolásért nem kellet fizetni –persze szezon előtt voltunk és viszonylag sokan. A Balaton igazán közel van,a hely szép és hangulatos. Nekünk tetszett.
Szörnyű 2013. szeptember 18.a párjával járt itt
2013. aug-ban jártunk a Lidó Hotelben, ahol az érték és ár arány messzemenőleg elkerülte egymást. A régi részen laktunk, franciaágyas, klimás szobát igértek. Franciaágy a személyzet elmondása alapján az épületben nem található, klima nappal nem üzemelt, a kaja pedig a menza szintjét sem nagyon érte el, gyümölcs kinálatuk a svédasztalon olyan volt, amelyhez ott tartozkodásunk /3 nap alatt/ senki nem nyult hozzá, mivel elég romlott volt.
Kiváló 2013. május 14.családjával járt itt
Ez a hotel 3 csillagosként hirdeti magát, de jártunk már olyan 4 csillagos helyen, ami alulmaradt ezzel szemben! :-)
Nagyon szép a hotel új része, de a régi rész is kitűnő! Mindíg újítják, szépítik, ami nekem nagyon fontos hiszen évek óta járunk erre a helyre és még sohasem csalódtunk! Minden évben okoznak kellemes meglepetéseket!