Park Hotel Balatonlelle Balatonlelle

Park Hotel Balatonlelle Balatonlelle
Park Hotel Balatonlelle BalatonlellePark Hotel Balatonlelle Balatonlelle
Park Hotel Balatonlelle BalatonlellePark Hotel Balatonlelle Balatonlelle

Park Hotel Balatonlelle Balatonlelle bemutatkozása

A Park Hotel Balatonlelle a Balaton déli partjának közepén Balatonlellén, az egyik legkedveltebb üdülőhelyen található. Az üdülőváros dinamikusan fejlődő, évről-évre megújuló nyaralóhely. A hotel közvetlenül a Balaton partján, négy hektáros árnyas ősparkban helyezkedik el.

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle
Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat

Park Hotel Balatonlelle Balatonlelle vélemények

2020. augusztus 24.a párjával járt itt
Igazi retró szálloda, régies bútorok, csöpögő csap. Kicsi tv. De volt a szobába hűtő ami nagyon jó volt. A szállodában van lift ami szuper mivel a harmadikon laktunk. Az ennivalók finomak ès bőségesek. A part nagyon közel volt, a szálloda ősfái alatt kisétálva máris a parton találja magát az ember. A személyzet kedves.
2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Már máskor is voltam ebben a hotelben,igy nem ért meglepetés . Nagyon jónak tartom az étkeztetést, ez sokat vátozott az előző évekhez mérten, pozitiv irányban. A személyzettel sem volt probléma,kedvesek,segitőkészek. Maga a szálláshely nem váltotzott. Egészében véve meg voltunk elégedve , kellemesen töltöttük a pihenésre szánt időt.
Kiváló 2019. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett:
-Közel a vízpart
-Szép nagy park játszótérrel, ugrálóvár, trambulin
-udvarias személyzet, segítőkészek
- közel a központhoz
- saját parkoló a hotelnek
- az ételek nagyon finomak voltak
Ami nem tetszett:
-Wi-Fi csak lent a földszinten volt elérhető
- a tv-n csak egy mesecsatorna fogható, az is rossz minőségben
Kiváló 2019. június 10.a párjával járt itt
Mi nagyon szeretjük a retró feelinget, tehát pontosan az volt amire számítottunk. A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész. Az ételek sokkal finomabban voltak mint amire számítottunk. Gratula a Konyhán Dolgozóknak!!! Köszönünk mindent! Ha módunk lesz rá jövőre is megyünk!!!
Gyenge 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
A hotel legfőbb pozitívuma, az elhelyezkedése: könnyen megközelíthető, van saját strandja,és árnyékos park a hotel körül. Csak olyan emberek menjenek ide, akik szeretik az igazi retró élményt. A hotelben megtalálhatók a kommunista rendszer maradványai, úgymint kosz, leélt,és szakadt bútorok, fürdőszobának nem nevezhető helyiség, melyben a szakadt törölköző,és a törött járólap mellett megtalálható a lyukas wc tartály is.
Átlagos 2015. augusztus 20.családjával járt itt
Balatonlelle csendes, Boglárhoz közeli részén található a Park Hotel, amelynek az elhelyezkedése szinte tökéletes, hiszen a szálloda park hátsó kijáratánál egyből a lellei szabadstrandhoz jutunk ki, és a hotel körüli körbekerített ősfás park nagyon kellemes, árnyékos, sok fa van, az udvaron van (retró) játszótér a gyerekeknek, trambulin, ugrálóvr, padok, nyugis kiülős helyek az idősebbeknek, lángosos-sült kolbászos parti büfé fehér műanyag flair székekkel (az imbolygó lábúak), bográcsozó és kerti grillező (bár nem üzemelt) és az épületben bowlingpálya.
Park Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - BelsőPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - BelsőPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - BelsőPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Külső képPark Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Környék
2014. május 5.a párjával járt itt
Én kétszer voltam itt,az első jobb volt, de akkor BM üdülő volt. Tavaly voltunk újra,a kaja rosszabb minőségű volt,az éttermi személyzet,mogorva volt,köszönés nuku,de azért ajánlom másoknak is. A recepciósok kedvesek voltak. Azt nem értem,nem csak itt,hogy például augusztusban már olcsó a zöldség és a gyümölcs,mégis nincs a reggelihez,vacsorához.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 50 hasznos szavazat
Szörnyű 2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Ide soha többet! 2,5 éves kisfiunkkal töltöttünk el 4 napot a Park Hotelben Balatonlellén. Tudtuk, hogy retró szálloda lesz, na de ennyire? 1980-as évekbeli bútorokkal, koszos fürdőszobával. Már a foglalásnál meg volt a véleményem a szállodáról, 2 hétig vissza sem jeleztek, hiába kerestem őket telefonon.