vicky79

vicky79 adatlapja

Regisztráció2013.07.27
Utoljára itt2013.10.08

Szörnyű 2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Ide soha többet! 2,5 éves kisfiunkkal töltöttünk el 4 napot a Park Hotelben Balatonlellén. Tudtuk, hogy retró szálloda lesz, na de ennyire? 1980-as évekbeli bútorokkal, koszos fürdőszobával. Már a foglalásnál meg volt a véleményem a szállodáról, 2 hétig vissza sem jeleztek, hiába kerestem őket telefonon.
Felhasználó fényképei:
Park Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Park Hotel Balatonlelle Balatonlelle - Park Hotel Balatonlelle Balatonlelle -
2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni! Az Oktogon svédasztalos bisztróban kellemesen csalódtunk. Először amikor megnyitott akkor jártunk ott, hát nagyon nem voltunk vele megelégedve, 20 percet álltunk sorba a helyért, holott időpontra volt lefoglalva az asztalunk, csak a nagy kavarban ők sem tudták hová ültessenek.
Gyenge 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Retró szálloda! Kisbabával voltunk 2012. júliusában, sajnos ide többet nem megyünk. Az étkezés minősíthetetlen volt, a szobák 1980-as évekbeli bútorokkal berendezve, a személyzet nem volt kedves. Az úszómedence zárva volt, pedig szuper volt az idő. Igaz, hogy kuponnal mentünk, de azért nem kell "lenézni" a vendéget. Ő is fizet.