Viktor Bor- & Vendégház Balatonmáriafürdő
8647 Balatonmáriafürdő, Vilma u. 9.

Viktor Bor- & Vendégház Balatonmáriafürdő a térképen

Szállások Balatonmáriafürdô városában
Wellness csomagok Balatonmáriafürdô városában

Viktor Bor- & Vendégház Balatonmáriafürdő vélemények

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 30.
Végre kimozdulhattunk Budapestről és 3 napot a balatonmáriafürdői Viktor Bor- és Vendégházban töltöttünk. A balkonos szobánk kényelmes, tiszta volt, maga az épület nagyon szép, az ételek finomak és gyönyörűen vannak tálalva. A Balaton néhány perc csupán, a tulajdonosok és az alkalmazottak kedvesek és barátságosak. Remekül éreztük magunkat.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
2017. júliusában töltöttünk itt 4 éjszakát, ketten felnőttek és egy 14 éves gyerek. Lényegesen korábban foglaltuk a szállást, februárban. Ekkor nagyon kedvesek, segítőkészek, rugalmasak voltak. Megérkezésünkkor kedvesen fogadtak, megmutatták a szobáinkhoz vezető utat. A gyerek a földszinten, mi az első emeleten kaptunk szállás.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 21.
Barátokkal és 5- illetve 16 éves gyerekekkel négy napra utaztunk ide. Már a szobák elfoglalásánál fura volt, hogy többször megkérdezte a recepciós -felszolgló, hogy akkor kisgyerek van? Mondtam hogy a másik szobában igen a miénkben 16 éves. Ez kalamajkát okozott a vacsoránál amit a tulajdonos végül rendezett. A felszolgálók ritkán köszönnek előre, kicsit amatőr az egész felszolgálás.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely minden igényünknek teljesen megfelelt. A strand közel van,a szállás a város központjában. Kedves vendégszerető tulajdonos és alkalmazottak. Tiszta,modern szoba a reggeli bőséges és finom. Gyermekeknek is minden szempontból tökéletes. Kellemes jakuzzi,szauna,úszómedence az interneten talált képek megfelelnek a valóságnak. Biztosan visszatérünk!

Rózsa TOP étteremértékelő
2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13. - 6 látogató hasznosnak vélte
Az interneten választott szálláshely minden szempontból maradéktalanul megfelelt igényeinknek és várakozásunknak. Balatonmáriára érve azonnal megtaláltuk (az első körforgalom eligazító tábláján Vilma utca szerepel, a vendégház itt található). Dél körül érkeztünk, mivel szobánk már készen volt, el is foglalhattuk.

Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
5 nap/4 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, disznóvágással, tombola, szilveszteri vacsorával és zenével, éjfélkor pezsgővel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
2021.04.30. - 2021.09.25.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sztárvendéggel, programokkal, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
Érvényes: 2021.10.30-ig

Szállodák Balatonmáriafürdő környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Őszi szünet a Palace-ban (min. 2 éj)

BalatonmáriafürdőX