Ati_Era: Két éjszaka a Két Koronában - Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két éjszaka a Két Koronában

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 4.
A hotel kívülről nagyon megnyerő, jó elhelyezkedésű. A személyzet fiatalos, kedves, segítőkész, barátságos.Megérdemlik a dicséretet. Eddigi szállásaink közül ez volt a legkisebb szobánk, fürdőnk. Az ágy iszonyatosan kényelmetlen volt, állandóan szétcsúszott. (guruló láb) A matrac iszonyat puha, nem volt tartása.Nincs szekrény a szobában.

Ennyire tetszett: Átlagos
Kényelem (szoba): Gyenge
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Ati_Era felhasználót?    Igen

2020. november 6. - Két Korona Konferencia & Wellness Hotel válasza Ati_Era értékelésére:
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük szépen visszajelzését és elismerő értékelését. Számunka megtiszteltetés, hogy Vendégül láthattuk Önöket és kellemes napokat töltöttek szállodánkban. Véleménye fontos számunkra. Az említett részletekre még fokozottabb figyelmet fordítunk.
Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Tisztelettel és üdvözlettel:
Két Korona Konferencia és Wellness Hotel csapata
Értékesítés (Két Korona Konferencia & Wellness Hotel)
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
8624 Balatonszárszó
Csárda u. 18.

2020. szeptember 21.
Nagyon szép környezetben, csendes helyen töltöttünk igazán kellemes 4 napot a Fiammal. Tiszta, szép szálloda, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. A személyzet kedves, segitőkész. A wellnes is remek. Csak ajánlani tudom mindenkinek !

2020. szeptember 14.
Finom ételek,bőséges választék,a welness részleg is nagyon jó ,tisztaság van,a személyzet barátságos,segítőkész .Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!

2020. augusztus 23.
Tetszett, hogy a gyönyörű, új építésű szállodában tágasak voltak a szobák és kényelmes volt az ágy. Hatalmas teraszunk volt, ez szintén remek volt. Az étel nagyon finom és változatos volt, gratulálunk a séfnek és segítőinek! Egyszer fordult elő, hogy elfogyott a kalács, amiből fogyasztani...

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel, Balatonszárszó kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 25.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020-10-28 - 2021-03-31
 - Évindító wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Korona Játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-11 - 2021-03-31
 - Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-11 - 2021-03-28