El vannak halva maguktól - de nem a vendégektől.

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka BalatonszemesKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes a térképen

Átlagos 2017. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. június 7.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Osztozva az előttem író véleményével, csak meg tudom ismételni azt. Másodszor voltunk a Kistücsökben, csak azért, hogy az első csalódásunkat felülírjuk - hátha jobb lesz. Hiszen az összes szakmai site-on ez az étterem az elsők között van, a Balatonon főképpen.

Szintén bedugtak a kerthelyiség egyik zsúfolt asztalához, alig bírtunk leülni, pedig máshol is volt hely. Rendeltünk fejenként 2 fogást és két fröccsöt, összefoglalva elmondhatjuk, hogy teljesen átlagosan elkészült ételek voltak, - elmondhatjuk, hogy a Balatonon is találunk hasonlóakat más nem felkapott kisvendéglőkben - amire még vártunk is félórát. A felszolgálók tele vannak önbizalommal, hogy ők ezen a csoda helyen dolgozhatnak - de semmi alázat a vendégek iránt.

Ezt már egyszer két évvel ezelőtt megtapasztaltuk, nos semmi nem változott, ezzel le is írtuk ezt az éttermet.
Bár lehetséges, hogy a fine dining jeles képviselőinek csodás nouvelle cuisin költeményeket is elő tudnak állítani, de ami a magyar átlagos polgártársak igényeit kiszolgálná azt inkább máshol kell keresni.

Ár-érték arányról ne beszéljünk, mert nem vagyunk ellene a magas áraknak, ha azokhoz olyan minőség és technológia társul. De nem itt.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka további értékelései

2022.09.12a párjával
Nagyon finom minden, igazán tetszetős szemnek és szájnak egyaránt. A sajttálat ajánlom mindenkinek aki szereti a sajtokat. A borok nagyon finomak, a kiszolgálás tökéletes.
2022.07.13a párjával
Vacsorára tértünk be. Az ételek isteni finomak voltak,a kiszolgálás pedig udvarias. Csak ajánlani tudom!
2022.07.12a párjával
Az étel csalódás volt. A kacsamellet klasszul megsütötték, de a köret szerintem katasztrófa volt. Tabulé. Nem tudtam mi az. Kuszkusz petrezselyemmel (a tabulé a receptek szerint tartalmaz paradicsomot, hagymát, citromlevet stb., itt ennek nyoma sem volt) hidegen, plusz nyers répa valamibe...
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger
Nyári sláger