Rider Beach Apartments & Rooms Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Lellei út 3.

Rider Beach Apartments & Rooms Balatonszemes a térképen

Szállások Balatonszemes városában
Wellness csomagok Balatonszemes városában

Rider Beach Apartments & Rooms Balatonszemes vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
2 gyerekkel nehéz valahova is elmenni nyaralni, viszont megtaláltuk a Rider Beachet és nagyon jól jártunk. Kiváló helyen van a hely és nagyon segítőkész volt mindenki a személyzet részéről. Nem lehetetlen, hogy még visszatérünk.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
Alapjában véve kellemes szállás, kicsit sétálni kell, ha a központba szeretnénk menni, de van saját strandja, így ha az ember nem vágyik a nyüzsgésre, akkor tökéletes kikapcsolódást nyújt. Biztosítanak pihenőszéket és napernyőt is, úgyhogy erre sincs gondja az embernek. A járólapos megoldás a szobában nekem kicsit rideg, de legalább praktikus.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szeptemberi kánikulában volt két lukas napunk, így a tavalyi jó tapasztalatok alapján leugrottunk a Rider Beachbe. Minden ugyanolyan jó, tiszta, mint volt. Nagyon kellemes két napot töltöttünk el, sőt még a Balatonban is tudtunk fürödni! Jó lenne a félpanziós ellátás, a mólóhoz mentünk vacsorázni, ahol még valami nyitva volt, s ahol már ősszel nagyon kihalt minden.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakát töltöttünk, átutazóban, s ezalatt pozitív és negatív tapasztalataink is voltak. A szoba a web-oldaluk képein sokkal szebb, de azért a valóságban sem rossz. Ami viszont kimondottan hátrány, az üvegajtó, amit nem takar semmi. Az első ablakokon a redőnyön kívül sötétítő függöny is volt, de az üvegajtó előtt semmi.

Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 27.563,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.06.17-ig
Matild Country Hotel
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 23.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2021.05.24-ig
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.18. - 2021.08.31.

Szállodák Balatonszemes környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

BalatonszemesX