mszerika

mszerika adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2017.07.12

Kiváló 2017. július 12.gyerekekkel járt itt
Hétköznap este látogattunk el az étterembe öten, négy felnőtt és egy gyermek. A hely hangulata kellemes volt, a kiszolgáló pincér előzékeny. Kérésünkre kedvesen ajánlott mind ételt, mind italt a helyi specialitások közül. Az asztal tiszta és rendezett volt, az ételek és az italok finomak. A fogások elkészítésére átlagos időt kellett várni.
Gyenge 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
A szoba kicsi volt és pótágynak egy elszakadt tábori ágyhoz hasonlót tettek be, kb. 5 cm-es szivaccsal, mellesleg a padlóig ért az alja. Mikor másik pótágyat kértünk, közölték, hogy nincs és tegyük le a szivacsot a földre. Csak akkor kaptunk nagy nehezen, amikor elmondtam, hogy láttam a többi szobában a pótágyakat és azok nem így néztek ki, ezen ülni sem lehet.
Szörnyű 2015. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Főleg a fürdő és annak éttermét értékelem, mert az volt a legnagyobb csalódás. Már sok hasonló kategóriájú helyen voltunk, de csak innen jöttünk haza úgy, hogy "soha többé". A barlangfürdőben szinte hideg volt. A bejárati ajtót tárva-nyitva hagyták, annak ellenére, hogy csak ott lehet az öltözőkhöz és az éttermükhöz is eljutni és augusztus 19-én esett az eső, fújt a szél és hideg volt.