Nórii: Kiváló pihenés - Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Kiváló pihenés

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Már tobbszor jártunk itt, párommal és az egész családdal is. Gyermekbarát hely maximálisan. A gyermek nyugodtan játszhat a parkban, a játszóházban. Kinti pihenés, welnes , bicikli.... Párommal 5 napot toltottunk itt áprilisban, maximális pihenés, szép kornyezet, finom ételek, kedves személyzet. Szívesen térunk ismét vissza ebbe a kellemes kornyezetbe.

Szeretnéd követni Nórii felhasználót?    Igen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
8636 Balatonszemes
Árnyas fasor 1.

2019. június 30.
Húsvétkor jártunk a Szindbádban először, kellemessen töltöttük el az időt, jók voltak a programok. Mindkét alkalommal a kiszolgálás tökéletes volt. A velness részleg megfelelő volt. Ezek után úgy döntöttünk, hogy több alakalommal is visszatérünk és hiszünk abban, hogy máskor is remek időtöltésben...

2019. június 29.
Külön elismerés Dorina nevü recepciós kollégájuknak kedvességéért és segítőkészségéért. Kiváló volt a műsorválaszték a kábeltévén. A szoba légkondicionálását javítani kellene, mert huzamosabb időn keresztüli működése esetén égett szag jött az egységből, teljesítménye gyenge volt ilyen hőséghez.

2019. május 13.
A szálláshelyen voltunk már több évvel ezelőtt is többször, és látványos volt most a színvonal csökkenés. Felújítás nem történt az elmúlt kb. 7 évben. A víz feljött a zuhanyzóban, a redőny nem működött, le volt szakadva a fiók a szekrényben stb. Illetve a wellness nyitva tartása (reggel 9-től,...

Wellness Hotel Szindbád, Balatonszemes kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri élőzenés mulatsággal, tombolasorsolással, éjfélkor pezsgős koccintással, újévköszöntő falatozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-30 - 2020-01-02
 - Nyár végi wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-09-29
 - Őszi wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-29 - 2019-10-25