Nórii

Nórii adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2019.09.25

2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Augusztus elején 10-15-ig jártunk ismételten a hotelban, a tavalyi ittlétunk alatt volt néhány pici megjegyzésunk- pl. nem volt reggel joghurt,tovább tartott várni a hiányzó étel feltoltését. . . de most semmi ilyen nem volt, a kínálat boséges, utántoltés folyamatatos volt az ételekben, joghurt és kefír minden reggel - szóval úgy éreztem, hogy a hotel dolgozói olvassák az értékeléseket és próbálnak javítani a szolgáltatásaikon.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, nyugodt hely, a wellness részleg is és az étterem is minden igényunket kielégitett, a személyzet kedves, udvarias, tényleg nem tudok negatív tapasztalatot tolmácsolni. Úgy ahogy van szerintem megfelel az igényeknek. Sajnos a kilátás nem a Dunakanyarra nyílt a szobánkból, ám a fenti emeleti kilátóteraszokról nagyon szép kilátást nyílt a Dunakanyarra.
Kiváló 2019. május 2.a párjával járt itt
Már tobbszor jártunk itt, párommal és az egész családdal is. Gyermekbarát hely maximálisan. A gyermek nyugodtan játszhat a parkban, a játszóházban. Kinti pihenés, welnes , bicikli. . . . Párommal 5 napot toltottunk itt áprilisban, maximális pihenés, szép kornyezet, finom ételek, kedves személyzet. Szívesen térunk ismét vissza ebbe a kellemes kornyezetbe.