Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy

Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy
Piki Centrum Étterem BalatonszentgyörgyPiki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy
Piki Centrum Étterem BalatonszentgyörgyPiki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy

Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy bemutatkozása

Ha éhes vagy, vagy csak egy picit megpihenni szeretnél. . . . akkor légyszí válassz minket. . . jó szívvel és barátsággal fogadunk.
- Az M7-es autópályától 4 km-re, a 76-os út mellet, Balatonszentgyörgyre megérkezve "a zölden és néha pirosan is világító, gyalogos átkelőhelynél" találsz meg minket.

Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
05.10-09.23.
Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 3.családjával járt itt
Út mellett elő megálló Pest felől. Van bőven konkurencia a településen, most kipróbáltuk ezt az éttermet is, és jól tettük, tetszett! ! Pincérek kicsit fáradtak, de ki nem az 39 fokos hőségben. Tették a dolgukat, jöttek-mentek, kedvesek voltak! Étlap bőséges, egyszerűtől a puccos ételekig, lehet találni kedvünkre valót, amire nem is kellett sokat várni.
2017. június 26.egyedül járt itt
A 2016 tavaszi affér után ősszel borzongással haladtam el mellette. Majd lezártuk a 2016-os évet. . . . az idő tompítja a negatív élményeket. 2017. Junius --- Csak hiányzik az itt kapható kiváló minőség. 06. 19. Este fél kilenc, egy kellemes nap után a kehidai fürdőben kellően ellazulva félretéve a negatív emlékeket betérek.
Szörnyű 2016. június 15.egyedül járt itt
Óriási csalódás. . . Egy éve még a legjobbnak neveztem az éttermet, de a mostani tapasztalatom alapján már sajnos kerülni fogom. . . . . jónagy ívben
annak ellenére, hogy az étel minősége kiválló. A történet sajnos mindennapos és banális, ez történik, ha valakit megcsap a pénz csábítása.
Piki Centrum Étterem válasza
Tisztelt Úram!
Csak annyit tudok mondani, nagyon sajnálom, ami Önnel történt nálunk!
Elnézést és bocsánatot kéerek. A hibát kijavítottam, most már csak kizárólag köretként szerepel a dödölle az étlapon!
Ha netán felénk jár, kérem gondolja újra, hogy betér hozzánk, -személyesen is szeretnék elnézést kérni Öntől.
2016. június 21., Kiss József, üzletvezető
2015. augusztus 30.a párjával járt itt
Vannak jó helyek az országban . A Piki Étterem Balatonszentgyörgy nagy meglepetés volt számunkra. Évek során nagy ívben elmentünk mellette. Kár volt. Már az étlapnál ámultunk,hogy milyen nagy a kínálat. Az ételek finomak voltak. A kiszolgálással sem volt semmi gond. Az árak is nagyon jók. Ajánlani tudom másnak is ha arra jár térjen be. . .
Kiváló 2015. július 22.a párjával járt itt
Vannak jó helyek, vannak jobbak, és vannak utolérhetetlenek. . . mint ez is! Több ételüket kipróbálva, nehezen hiszem el, hogy bármilyen ételt el tudnának rontani. A Bakonyi betyárgulyás egyszerűen isteni, egy mesteri utolérhetetlen ízorgia. A Tejfölös erdei gombalevesük a harmónia netovábbja.
Kiváló 2013. augusztus 8.egyedül járt itt
Nagyon kellemes hangulatos hely a kiszolgálás tökéletes gyors és gondos, odafigyelnek a vendégre. Az ételek minősége kiváló, magyaros izek , tálalás stb. Mindegy mikor érkezik a vendég mindig naprakész menüből, étlapról választhat az ember. A bográcsos pacal verhetetlen. Italokból bőséges a választék.
Ajánlhatom mindenkinek.
Kiváló 2013. augusztus 4.családjával járt itt
A legfinomabb ételeket itt ehetjük a Balaton környékén. Többféle menüből, napi ajánlatokból, étlapról választhatunk a sok-sok fajta finom ételből. Még sosem okozott csalódást. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves, segítőkész. A tisztasággal sincs probléma. Bátran ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. május 27.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes a hely. Baráti ebédhez, családi összejövetelekhez egyaránt kiváló. Számomra a kedves kiszolgálás a széles ételválaszték és az ételek gyors elkészítése volt a legnagyobb pozitívum. Gazdag palettán válogathatunk a borok közül is, mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet.
Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy a térképen
8710 BalatonszentgyörgyCsillagvár u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus