Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy
8710 Balatonszentgyörgy, Csillagvár u. 1.

Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy a térképen

Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy értékelése:

3. helyezett a 3 balatonszentgyörgyi étterem közül
272. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

étterem, pizzéria, vendéglő
magyar, nemzetközi, olasz
grill ételek ...
magyar, angol, német, olasz, orosz
Különtermek:
Normál - max. 25 fő
Rusztikus - max. 55 fő
Visa, EC/MC
Soproni

Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy bemutatkozása

Ha éhes vagy, vagy csak egy picit megpihenni szeretnél.. ..akkor légyszí válassz minket...jó szívvel és barátsággal fogadunk.

- Az M7-es autópályától 4 km-re, a 76-os út mellet, Balatonszentgyörgyre megérkezve "a zölden és néha pirosan is világító, gyalogos átkelőhelynél" találsz meg minket.

- Magyaros és a nemzetközi konyha ételeit nálunk megtalálod.

- Naponta és hetente váltakozó menü ajánlatok.

- CSOPORTOK étkeztetésében helyben és kiszállítva is nagy tapasztalattal rendelkezünk.

- Családi- és céges rendezvényeknek külön terem biztosított.

- Élelmiszer üzletünk (RealPiki kisABC)a Real üzletcsoport tagja, állandó országos akciókkal.

Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy képei

Piki Centrum Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Zalaegerszeg

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Út mellett elő megálló Pest felől. Van bőven konkurencia a településen, most kipróbáltuk ezt az éttermet is, és jól tettük, tetszett! ! Pincérek kicsit fáradtak, de ki nem az 39 fokos hőségben. Tették a dolgukat, jöttek-mentek, kedvesek voltak! Étlap bőséges, egyszerűtől a puccos ételekig, lehet találni kedvünkre valót, amire nem is kellett sokat várni.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
A 2016 tavaszi affér után ősszel borzongással haladtam el mellette. Majd lezártuk a 2016-os évet. . . . az idő tompítja a negatív élményeket. 2017. Junius --- Csak hiányzik az itt kapható kiváló minőség. 06. 19. Este fél kilenc, egy kellemes nap után a kehidai fürdőben kellően ellazulva félretéve a negatív emlékeket betérek.

2016. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. június 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Óriási csalódás. . . Egy éve még a legjobbnak neveztem az éttermet, de a mostani tapasztalatom alapján már sajnos kerülni fogom. . . . . jónagy ívben
annak ellenére, hogy az étel minősége kiválló. A történet sajnos mindennapos és banális, ez történik, ha valakit megcsap a pénz csábítása. Már 2015 őszén és sajnos most 2016 Júniusában is megpróbáltak ÁTVERNI.
Válasz az értékelésre - 2016. június 21.
Tisztelt Úram!
Csak annyit tudok mondani, nagyon sajnálom, ami Önnel történt nálunk!
Elnézést és bocsánatot kéerek. A hibát kijavítottam, most már csak kizárólag köretként szerepel a dödölle az étlapon!
Ha netán felénk jár, kérem gondolja újra, hogy betér hozzánk, -személyesen is szeretnék elnézést kérni Öntől.
Kiss József, üzletvezető

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Vannak jó helyek az országban .A Piki Étterem Balatonszentgyörgy nagy meglepetés volt számunkra.Évek során nagy ívben elmentünk mellette.Kár volt. Már az étlapnál ámultunk,hogy milyen nagy a kínálat.Az ételek finomak voltak.A kiszolgálással sem volt semmi gond.Az árak is nagyon jók. Ajánlani tudom másnak is ha arra jár térjen be...

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vannak jó helyek, vannak jobbak, és vannak utolérhetetlenek. . . mint ez is! Több ételüket kipróbálva, nehezen hiszem el, hogy bármilyen ételt el tudnának rontani. A Bakonyi betyárgulyás egyszerűen isteni, egy mesteri utolérhetetlen ízorgia. A Tejfölös erdei gombalevesük a harmónia netovábbja. A ‘Gyergyóigulyás’ csípõsen egy finoman raffinált fogás.

2012. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hangulatos hely a kiszolgálás tökéletes gyors és gondos, odafigyelnek a vendégre. Az ételek minősége kiváló, magyaros izek , tálalás stb.Mindegy mikor érkezik a vendég mindig naprakész menüből, étlapról választhat az ember. A bográcsos pacal verhetetlen. Italokból bőséges a választék.
Ajánlhatom mindenkinek.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legfinomabb ételeket itt ehetjük a Balaton környékén. Többféle menüből, napi ajánlatokból, étlapról választhatunk a sok-sok fajta finom ételből. Még sosem okozott csalódást. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves, segítőkész. A tisztasággal sincs probléma. Bátran ajánlom mindenkinek! Mi heti rendszerességgel évek óta itt eszünk és elmondhatom, hogy ez idő alatt bizonyított, kedvenc hely lett!

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes a hely. Baráti ebédhez, családi összejövetelekhez egyaránt kiváló. Számomra a kedves kiszolgálás a széles ételválaszték és az ételek gyors elkészítése volt a legnagyobb pozitívum. Gazdag palettán válogathatunk a borok közül is, mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet. A hely atmoszférája kellemes, egyszerű, hangulatos.

Legnépszerűbb csomagok Balatonszentgyörgyön és környékén
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225 - 8.475,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.05. - 2021.09.20.
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 9.393 - 37.051,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
2021.04.30. - 2021.10.31.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2022.01.08.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2021.03.16. - 2021.12.31.
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.05.12.
Orwa Vendégház
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.05.12.
Sirály Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.14. - 2021.09.19.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.09.03.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 22.750 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.

Szállodák Balatonszentgyörgy környékén
Hotel Vital Balatonszentgyörgy
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Piki Centrum Étterem BalatonszentgyörgyX