8242 Balatonudvari, Nyárfa sor

Zsindelyes Csárda Balatonudvari vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 9.
Már pár település óta töprengtem, hogy hol is ehetnék valamit, amikor hirtelen felbukkant az úton a Zsindelyes Csárda felirat, Balatonudvari vége felé. Lássuk! A főúttól a part irányába kell menni, valami zsákutca felé, láthatóan nincs arra semmi más, amiért ide érdemes lenne lejönni. Nyár van, meleg, ebédidő, vendég szinte semmi.

2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
2018 08 19. én jártunk itt kisebb târsasággal! Balatonfüreden nyaraltunk de mivel ott telefonon semelyik vendéglőben nem tudtunk asztalt foglalni! Így jött a párom ötlete hogy nézzünk körűl a környező településeken! Felhívtuk a Zsindelyes csárdát asztal foglalás végett! Már a telefonban kedvessek szolgálat készek voltak! Megérkezésekor is kedvessek voltak!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Az egyhetes nyaralás során több alkalommal is betértünk, mivel nagyon hangulatos, csendes és kedves helynek találtuk. Az ételek mindegyik alkalommal finomak és bőségesek voltak, a kiszolgálásra pedig szintén nem lehet panaszunk. Isteni a halászlé, illetve a haléltelek. Ebéd és vacsora helyzsnéül egyaránt szolgálhat. Igazi magyaros csárda, mi biztosan visszatérünk.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 7.
Idén és tavaly is a nyaralásunk alatt mindig kedves kiszolgálást. bőséges és finom ételeket kaptunk! A pincérek nagyon figyelmesek,az italok mindig a megfelelő hömérsékleten voltak szervírozva,az ételek gusztusosan tálalva. A háttér zene kellemesen halkan szólt nyugodtan beszélgethettük,alkalmanként cigány zenekar húzta a jó ebédhez a nótát.

2013. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. július 12. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagyobb társasággal tértünk be az étterembe, és az első lépés után már fordultunk is rögtön a kerthelyiség felé. Ugyanis a belső teremben a legrosszabb fajta, agyontorzított szintetizátoron történő klimpírozása történt mindenféle mulatós slágereknek, mint a Hosszú fekete haj. Erre a műsorszámra nem voltunk kíváncsiak, nem is sejtettük, hogy később többet is hallunk belőle, mint muszáj lenne.

Legnépszerűbb csomagok Balatonudvariban és környékén
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.24. - 2021.04.17.
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.22.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.08. - 2021.08.08.
Aurora Vendégház
1-3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.01.06. - 2020.12.31.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.505 - 40.084,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2019.01.31. - 2021.09.19.

Szállodák Balatonudvari környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonudvari
Holiday Hotel Csopak Balatonudvari
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Zsindelyes Csárda BalatonudvariX