BarbiAHegyről
11900
Felfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

BarbiAHegyről adatlapja

Regisztráció2013.03.17
Utoljára itt2013.08.23

2013. március 17.egyedül járt itt
Az egyik kedvenc gyorséttermem. Központi helyen van és finom a kaja :) Én alapvetően is szeretem a balkáni konyha koncepcióját, amennyiben a frissen sült, fűszeres hús mellé nem főtt zöldség a köret, hanem friss saláta, és friss lepény. A húsokhoz a saláta választható, az alapabbak ingyen, az extrákért fizetni kell.
Gyenge 2013. július 12., csoporttal járt itt
Nagyobb társasággal tértünk be az étterembe, és az első lépés után már fordultunk is rögtön a kerthelyiség felé. Ugyanis a belső teremben a legrosszabb fajta, agyontorzított szintetizátoron történő klimpírozása történt mindenféle mulatós slágereknek, mint a Hosszú fekete haj.
2013. július 13., csoporttal járt itt
Nagy társasággal ültünk be ide ebédelni, és nem bántuk meg. Tulajdonképpen standard balatoni csárda, ami az árakat és a kínálatot illeti, viszont minden finom volt, és tisztességes adag. Én paprikás csirkát rendeltem galuskával, nem spórolták ki belőle a húst, nem csak csontos darabokat, pl. szárnyat kaptam, mint némely helyen szokás.