8242 Balatonudvari, Nyárfa sor

Szállások Balatonudvari városában
Wellness csomagok Balatonudvari városában

Zsindelyes Csárda Balatonudvari vélemények

2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
2018 08 19. én jártunk itt kisebb târsasággal! Balatonfüreden nyaraltunk de mivel ott telefonon semelyik vendéglőben nem tudtunk asztalt foglalni! Így jött a párom ötlete hogy nézzünk körűl a környező településeken! Felhívtuk a Zsindelyes csárdát asztal foglalás végett! Már a telefonban kedvessek szolgálat készek voltak! Megérkezésekor is kedvessek voltak!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Az egyhetes nyaralás során több alkalommal is betértünk, mivel nagyon hangulatos, csendes és kedves helynek találtuk. Az ételek mindegyik alkalommal finomak és bőségesek voltak, a kiszolgálásra pedig szintén nem lehet panaszunk. Isteni a halászlé, illetve a haléltelek. Ebéd és vacsora helyzsnéül egyaránt szolgálhat. Igazi magyaros csárda, mi biztosan visszatérünk.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 7.
Idén és tavaly is a nyaralásunk alatt mindig kedves kiszolgálást. bőséges és finom ételeket kaptunk! A pincérek nagyon figyelmesek,az italok mindig a megfelelő hömérsékleten voltak szervírozva,az ételek gusztusosan tálalva. A háttér zene kellemesen halkan szólt nyugodtan beszélgethettük,alkalmanként cigány zenekar húzta a jó ebédhez a nótát.

2013. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. július 12. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagyobb társasággal tértünk be az étterembe, és az első lépés után már fordultunk is rögtön a kerthelyiség felé. Ugyanis a belső teremben a legrosszabb fajta, agyontorzított szintetizátoron történő klimpírozása történt mindenféle mulatós slágereknek, mint a Hosszú fekete haj. Erre a műsorszámra nem voltunk kíváncsiak, nem is sejtettük, hogy később többet is hallunk belőle, mint muszáj lenne.

Legnépszerűbb csomagok Balatonudvariban és környékén
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, wi-fi elérhetőséggel.
2020.06.01. - 2020.08.31.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Babaház
Bodajk
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási lehetőséggel
2020.05.27. - 2020.07.31.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.04.

Szállodák Balatonudvari környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonudvari
Holiday Hotel Csopak Balatonudvari
Club Dobogómajor Balatonudvari
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

Zsindelyes Csárda BalatonudvariX