Nádas Kemping Bánk

2. helyezett az 5 bánki szállás közül

Nádas Kemping Bánk vélemények

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnálom hogy pont ezt a szállást választottunk a hétvégi pihenésre,nem gondoltuk volna hogy az éjszakánkat egy csapat artikulálatlanul ordibáló részeg tönkre vágja, akik ott tartottak legénybúcsút. . Ezzel mi is elbúcsúztunk a kempingtől, örökre. . Az értelmes úriemberek úgy gondolták, milyen jófejség ha hajnal 4 ig üvöltetik a zenét, ordibálnak és rúgják a palánkot focilabdával.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Azért választottuk hétvégére a Bánki tavat, mert azt olvastuk róla, hogy csendes, nyugodt kis hely. A kempingbe sátorral mentünk, de pihenésről szó nem lehetett, hajnali fél 4-kor a faházaknál még ezerrel bömböltették a zenét. Elvártuk volna, hogy a kemping személyzete figyelmeztesse a társaságot, hogy itt mások is vannak, akik éjjel aludni szeretnének, de ezt sajnos nem tették meg.

Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 21.474 - 29.674,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.796 - 30.967,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig

Szállodák Bánkon és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

BánkX