Nádas Kemping Bánk

2. helyezett az 5 bánki szállás közül

Nádas Kemping Bánk vélemények

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnálom hogy pont ezt a szállást választottunk a hétvégi pihenésre,nem gondoltuk volna hogy az éjszakánkat egy csapat artikulálatlanul ordibáló részeg tönkre vágja, akik ott tartottak legénybúcsút. . Ezzel mi is elbúcsúztunk a kempingtől, örökre. . Az értelmes úriemberek úgy gondolták, milyen jófejség ha hajnal 4 ig üvöltetik a zenét, ordibálnak és rúgják a palánkot focilabdával.

tarhonya TOP szállásértékelő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Azért választottuk hétvégére a Bánki tavat, mert azt olvastuk róla, hogy csendes, nyugodt kis hely. A kempingbe sátorral mentünk, de pihenésről szó nem lehetett, hajnali fél 4-kor a faházaknál még ezerrel bömböltették a zenét. Elvártuk volna, hogy a kemping személyzete figyelmeztesse a társaságot, hogy itt mások is vannak, akik éjjel aludni szeretnének, de ezt sajnos nem tették meg.

Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 21.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 17.190 - 17.937,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig

Szállodák Bánkon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

BánkX