Nádas Kemping Bánk

2. helyezett az 5 bánki szállás közül

Nádas Kemping Bánk vélemények

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnálom hogy pont ezt a szállást választottunk a hétvégi pihenésre,nem gondoltuk volna hogy az éjszakánkat egy csapat artikulálatlanul ordibáló részeg tönkre vágja, akik ott tartottak legénybúcsút. . Ezzel mi is elbúcsúztunk a kempingtől, örökre. . Az értelmes úriemberek úgy gondolták, milyen jófejség ha hajnal 4 ig üvöltetik a zenét, ordibálnak és rúgják a palánkot focilabdával.

tarhonya TOP szállásértékelő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Azért választottuk hétvégére a Bánki tavat, mert azt olvastuk róla, hogy csendes, nyugodt kis hely. A kempingbe sátorral mentünk, de pihenésről szó nem lehetett, hajnali fél 4-kor a faházaknál még ezerrel bömböltették a zenét. Elvártuk volna, hogy a kemping személyzete figyelmeztesse a társaságot, hogy itt mások is vannak, akik éjjel aludni szeretnének, de ezt sajnos nem tették meg.

Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.813,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.

Szállodák Bánk környékén
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Royal Club Hotel Visegrád
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)
Három éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 3 éj)

BánkX