Timikee: Kellemes, pihentető - Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Kellemes, pihentető

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kellemes hely, lágy zenével, finom ételek, segítőkész személyzet.
A wellness részleg tágas, sok élményelemmel, többféle, különböző igényeknek megfelelő szaunával. A masszázs kiváló.
A szoba az elvárásainknak megfelelő. Érdemes a tóra néző kilátással kérni, a reggeli köd a tó felett csodás látvány.

Személyzet:
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Timikee felhasználót?    Igen

Tó Wellness Hotel Bánk
2653 Bánk
Petőfi út 73.

2019. május 23.
Elégedett voltam a szállással, nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, szép rendezett az udvar.Finomak voltak az ételek. A wellness részlege minden igényt kielégít, szuper kikapcsolódást nyújt.

2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád) Az étel választék (fél...

2019. február 28.
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis...

Tó Wellness Hotel, Bánk kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-18 - 2020-12-22
 - Nyári wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-19 - 2019-08-31
 - Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-18 - 2020-12-22