2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk a térképen

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
2015 után 2019-ben ismét ellátogattunk, immár új családommal, három kis gyerekkel. Továbbra is a legkedvesebb hotel. Még mindig szuper a személyzet, a környezet, a szállás. Az ételek finomak. Nagyon jól éreztük magunkat. Jövőre is megyünk, mert a gyerekek (is) visszavágynak. A környéken is vannak még további néznivalók és a hotel is tartogat még felfedezetlen, kipróbálatlan lehetőségeket.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Először jártunk ezen a vidéken, nagyon tetszett a tó és környéke. Pihentető napokat töltöttünk el a szállodában. Nem volt tömeg és ez így volt jó. A személyzet udvarias és kedves, köszönet érte: Janositzék

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Nagyon jó szálloda, másnak is ajánlom. A wellness részleg kiváló. A személyzet segítőkész, kedves. Az étterem is fantasztikus, finomakat lehet enni.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nagyon szép helyen, kiváló szolgáltatás nyújtó szálloda. Bánk egy fejlődő település, remek kirándulóhelyek közelségében. Minden évszakban élvezhető szállodai szolgáltatások.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Elégedett voltam a szállással, nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, szép rendezett az udvar.Finomak voltak az ételek.
A wellness részlege minden igényt kielégít, szuper kikapcsolódást nyújt.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád)
Az étel választék (fél panzió) színes és mindenre gondolva még a gyerekeknek külön menük is voltak.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis helyiséggel, és egy mini zuhanyzós fürdővel.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó a két légterű szobaelosztás. Szuper a wellness, több élményelemes medence van és sok a szauna lehetőség. Nagyon szép a környék is. A kalandparkot nem tudtuk kipróbálni, mert télen voltunk, ezért szeretnénk visszamenni nyáron is.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Pár éve nyaraltam már itt, most szakmai célból érkeztem ide. A hely azt nyújtja, amit vártam. Szép környéken helyezkedik el. Mindennel meg voltam elégedve, az ételek finomak voltak, de semmi sem volt kiemelkedően jó. A wellnesst most nem volt alkalmam kipróbálni. Rövid tartózkodásra tökéletes, nyaralni nem tudom eljönnék-e újra ide, mert nincs sok minden látnivaló.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.329 - 31.059,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 21.474 - 27.880,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.06-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.06-ig
Globall Hotel
Telki
2021.01.01. - 2021.07.06.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.512 - 65.936,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 9.222,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2020.09.02-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.154,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Bánk környékén
Royal Club Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Boldog napok (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)