2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Elégedett voltam a szállással, nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, szép rendezett az udvar.Finomak voltak az ételek.
A wellness részlege minden igényt kielégít, szuper kikapcsolódást nyújt.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád)
Az étel választék (fél panzió) színes és mindenre gondolva még a gyerekeknek külön menük is voltak.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis helyiséggel, és egy mini zuhanyzós fürdővel.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó a két légterű szobaelosztás. Szuper a wellness, több élményelemes medence van és sok a szauna lehetőség. Nagyon szép a környék is. A kalandparkot nem tudtuk kipróbálni, mert télen voltunk, ezért szeretnénk visszamenni nyáron is.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Pár éve nyaraltam már itt, most szakmai célból érkeztem ide. A hely azt nyújtja, amit vártam. Szép környéken helyezkedik el. Mindennel meg voltam elégedve, az ételek finomak voltak, de semmi sem volt kiemelkedően jó. A wellnesst most nem volt alkalmam kipróbálni. Rövid tartózkodásra tökéletes, nyaralni nem tudom eljönnék-e újra ide, mert nincs sok minden látnivaló.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bánkon akartunk nyaralni, és gyorsan kellett választanunk. Szerencsénk volt, hogy főszezonban még éppen tudtak a kiválasztott időre másnaptól szállást biztosítani, bár választási lehetőségünk már nem volt. A szobát drágának találtuk, de a hotel honlapja alapján azt gondoltuk, biztos megéri az árát. Pozitívumok: a hotel gyönyörű helyen van, közvetlen a tó partján.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Szálloda és környéke nagyon szép.A személyzet udvarias,éttermi kiszolgálás kifogástalan, az ételek nagyon finomak, bőségesek.
Hiányoltuk, hogy a szállodából közvetlen átjárás a tó strandra nem biztosított. Sajnos az emeleti standard szoba két felnőtt részére nagyon kicsi. A vizes fürdőruhák szárítása nem megoldott.
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
A hotel szép helyen van, kiváló kirándulási lehetőség is egyben, de akár horgászni is lehet a tóban. A wellness szolgáltatások kiválóak, az ételek finomak, az italok viszont gyakran nem olcsók (ideértve az ásványvizet és az üdítőket is). Ár / érték arányban átlagos, mindenki döntse el, mennyire éri meg.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
A Tó Welness Hotel kellemes, csendes környezetben biztosítja a pihenést, kikapcsolódást. A tó látványa egyedülálló, körüljárható, tájékoztató táblákról olvashatjuk a legfontosabb információkat nemcsak a környezetről, hanem a településről is. Érezhető a település figyelme a környezetre.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, ajándék szilveszteri sminkkel, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, tombolahúzással, masszázzsal, veresegyházi Medvefarm belépővel, privát wellness használattal és egy üveg ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.458,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 33.500,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.481 - 16.108,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Patak Park Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.598 - 18.673,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.17-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.803 - 24.615,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

BánkX