2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk a térképen

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
Nagyon kellemes, teraszos szobát kaptunk gyönyörű kilátással.
Élveztük, hogy vidám fecskéket is láthattunk!
Pompás a kert, az ételek finomak, a személyzet figyelmes és
kedves.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
2015 után 2019-ben ismét ellátogattunk, immár új családommal, három kis gyerekkel. Továbbra is a legkedvesebb hotel. Még mindig szuper a személyzet, a környezet, a szállás. Az ételek finomak. Nagyon jól éreztük magunkat. Jövőre is megyünk, mert a gyerekek (is) visszavágynak. A környéken is vannak még további néznivalók és a hotel is tartogat még felfedezetlen, kipróbálatlan lehetőségeket.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ezen a vidéken, nagyon tetszett a tó és környéke. Pihentető napokat töltöttünk el a szállodában. Nem volt tömeg és ez így volt jó. A személyzet udvarias és kedves, köszönet érte: Janositzék

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó szálloda, másnak is ajánlom. A wellness részleg kiváló. A személyzet segítőkész, kedves. Az étterem is fantasztikus, finomakat lehet enni.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nagyon szép helyen, kiváló szolgáltatás nyújtó szálloda. Bánk egy fejlődő település, remek kirándulóhelyek közelségében. Minden évszakban élvezhető szállodai szolgáltatások.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Elégedett voltam a szállással, nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, szép rendezett az udvar.Finomak voltak az ételek.
A wellness részlege minden igényt kielégít, szuper kikapcsolódást nyújt.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád)
Az étel választék (fél panzió) színes és mindenre gondolva még a gyerekeknek külön menük is voltak.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis helyiséggel, és egy mini zuhanyzós fürdővel.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó a két légterű szobaelosztás. Szuper a wellness, több élményelemes medence van és sok a szauna lehetőség. Nagyon szép a környék is. A kalandparkot nem tudtuk kipróbálni, mert télen voltunk, ezért szeretnénk visszamenni nyáron is.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Bánk
3 nap/2 éjszaka 21.369 - 34.629,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.12.23.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 10.778 - 23.899,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.577,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 19.085,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.23-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2022.10.31-ig
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.23-ig
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.599,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.350 - 18.975,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
Érvényes: 2021.08.28-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 21.998 - 37.345,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.12.23.

Szállodák Bánk környékén
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Royal Club Hotel Visegrád
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Nyári vakáció - előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Három éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 3 éj)

BánkX