2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk a térképen

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
Nagyon kellemes, teraszos szobát kaptunk gyönyörű kilátással.
Élveztük, hogy vidám fecskéket is láthattunk!
Pompás a kert, az ételek finomak, a személyzet figyelmes és
kedves.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
2015 után 2019-ben ismét ellátogattunk, immár új családommal, három kis gyerekkel. Továbbra is a legkedvesebb hotel. Még mindig szuper a személyzet, a környezet, a szállás. Az ételek finomak. Nagyon jól éreztük magunkat. Jövőre is megyünk, mert a gyerekek (is) visszavágynak. A környéken is vannak még további néznivalók és a hotel is tartogat még felfedezetlen, kipróbálatlan lehetőségeket.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ezen a vidéken, nagyon tetszett a tó és környéke. Pihentető napokat töltöttünk el a szállodában. Nem volt tömeg és ez így volt jó. A személyzet udvarias és kedves, köszönet érte: Janositzék

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó szálloda, másnak is ajánlom. A wellness részleg kiváló. A személyzet segítőkész, kedves. Az étterem is fantasztikus, finomakat lehet enni.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nagyon szép helyen, kiváló szolgáltatás nyújtó szálloda. Bánk egy fejlődő település, remek kirándulóhelyek közelségében. Minden évszakban élvezhető szállodai szolgáltatások.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Elégedett voltam a szállással, nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, szép rendezett az udvar.Finomak voltak az ételek.
A wellness részlege minden igényt kielégít, szuper kikapcsolódást nyújt.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád)
Az étel választék (fél panzió) színes és mindenre gondolva még a gyerekeknek külön menük is voltak.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis helyiséggel, és egy mini zuhanyzós fürdővel.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó a két légterű szobaelosztás. Szuper a wellness, több élményelemes medence van és sok a szauna lehetőség. Nagyon szép a környék is. A kalandparkot nem tudtuk kipróbálni, mert télen voltunk, ezért szeretnénk visszamenni nyáron is.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.329 - 30.039,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 18.003,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 5.641 - 12.302,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.03-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 8.412 - 70.096,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.564 - 22.177,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
1 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-és fitnesz részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.535 - 12.968,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.12-ig
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375 - 22.425,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.29-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.18. - 2021.09.20.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 18.003 - 34.073,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Bánk környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

BánkX