2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk a térképen

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád)
Az étel választék (fél panzió) színes és mindenre gondolva még a gyerekeknek külön menük is voltak.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis helyiséggel, és egy mini zuhanyzós fürdővel.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó a két légterű szobaelosztás. Szuper a wellness, több élményelemes medence van és sok a szauna lehetőség. Nagyon szép a környék is. A kalandparkot nem tudtuk kipróbálni, mert télen voltunk, ezért szeretnénk visszamenni nyáron is.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Pár éve nyaraltam már itt, most szakmai célból érkeztem ide. A hely azt nyújtja, amit vártam. Szép környéken helyezkedik el. Mindennel meg voltam elégedve, az ételek finomak voltak, de semmi sem volt kiemelkedően jó. A wellnesst most nem volt alkalmam kipróbálni. Rövid tartózkodásra tökéletes, nyaralni nem tudom eljönnék-e újra ide, mert nincs sok minden látnivaló.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bánkon akartunk nyaralni, és gyorsan kellett választanunk. Szerencsénk volt, hogy főszezonban még éppen tudtak a kiválasztott időre másnaptól szállást biztosítani, bár választási lehetőségünk már nem volt. A szobát drágának találtuk, de a hotel honlapja alapján azt gondoltuk, biztos megéri az árát. Pozitívumok: a hotel gyönyörű helyen van, közvetlen a tó partján.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Szálloda és környéke nagyon szép.A személyzet udvarias,éttermi kiszolgálás kifogástalan, az ételek nagyon finomak, bőségesek.
Hiányoltuk, hogy a szállodából közvetlen átjárás a tó strandra nem biztosított. Sajnos az emeleti standard szoba két felnőtt részére nagyon kicsi. A vizes fürdőruhák szárítása nem megoldott.
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
A hotel szép helyen van, kiváló kirándulási lehetőség is egyben, de akár horgászni is lehet a tóban. A wellness szolgáltatások kiválóak, az ételek finomak, az italok viszont gyakran nem olcsók (ideértve az ásványvizet és az üdítőket is). Ár / érték arányban átlagos, mindenki döntse el, mennyire éri meg.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
A Tó Welness Hotel kellemes, csendes környezetben biztosítja a pihenést, kikapcsolódást. A tó látványa egyedülálló, körüljárható, tájékoztató táblákról olvashatjuk a legfontosabb információkat nemcsak a környezetről, hanem a településről is. Érezhető a település figyelme a környezetre.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. A személyzet kedvessége, a hotel környezete megnyerte a tetszésünket. A hotel szolgáltatásai közül a wellness részleget vettük igénybe. Kár, hogy néhány kabint nem lehetett használni. pedig azokra is kíváncsiak lennénk. Sajnáltam, hogy a legegyszerűbb szobát választottuk. Nagyon kicsi volt.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, frissítő itallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszírozógép és hidromasszázskád használattal, kerékpár kölcsönzéssel vagy sószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.317,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
T62 Hotel
Érvényes: 2019.07.31-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.920 - 11.052,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.853 - 18.292,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.19-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.19-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.080 - 15.200,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
2019.07.01. - 2019.08.31.

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Visegrád
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX