Tó Wellness Hotel Bánk

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
1. helyezett Bánk

2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk a térképen

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
Az tudvalévő, hogy kicsi a szoba ami nem baj, de ha éjjeliszekrény nem is fér el az ágy mellett, egy kis polc legalább kellene a telefonnak, órának stb. Valamint 1-2 kisebb szék is kellene akár összecsukható is, mert most is szép idő volt és szivesen kiültünk volna az erkélyre, de nem volt mire.

Kyra TOP szállásértékelő
Kyra TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
Egy átlagos februári hétvégét töltöttünk a hotelben. Szinte minden kifogástalan volt:tóra néző szoba, péntek d. u. még kevéssé használt wellness, finom ételek. Apró kifogások:egy négy csillagos (és még ehhez képest is túlárazott) hotelbe télen jól esne (az előre lefoglalt) fűtött szobába érkezni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Egy szinte tökéletesre sikeredett három éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a
Wellness Tó Hotelben. Csodálatos környezet kedves személyzet várt minket melyet csak tetőzöt a hotel belső kialakítása stílusa . Az étterem a felszolgállás kifogástalan az ételek ízvilága egyenesen fenséges! S hogy akkor miért is említem úgy hogy szinte tökéletesre sikeredett éjszakák röviden leírom.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Nagyon kellemes meglepetés volt, hogy egy eldugott kis faluban, a fővárostól nem is olyan messze milyen kis ékszerdoboz található. Már maga a környezet is gyönyörű és rendkívül ízlésesen helyezkedik el a szálloda is. Szép és igényes berendezés. A szobák jól felszereltek (nagy tv), bár a fürdő kicsit egyszerűen designolt. A vacsora átlagos, de kárpótol a hatalmas wellness.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hely, lágy zenével, finom ételek, segítőkész személyzet.
A wellness részleg tágas, sok élményelemmel, többféle, különböző igényeknek megfelelő szaunával. A masszázs kiváló.
A szoba az elvárásainknak megfelelő. Érdemes a tóra néző kilátással kérni, a reggeli köd a tó felett csodás látvány.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nászajándékba kaptuk a 3 éjszakás pihenést félpanziós ellátással a Tó Wellness hotelbe, a várakozásainknak megfelelt a szállás és az ellátás is. Érkezésünk után amikor beléptünk a szobába iszonyú meleg fogadott minket, rájöttünk, hogy sajnos a klímánk nem működik, így az ágyra szórt rózsaszirmos meglepetés szív ellenére új szobát kellett igénybe vennünk, miután a szerelőjük 2x próbálta megjavítani a rendszert.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a hotel különálló apartmanjában töltöttünk 3 nap/2 éjszakát. Ez a tó apartman. Ez helyileg nem a hotel szomszédságában van, kb 20 perc séta. Az apartman kétszintes és nagyon igényesen néz ki. Családosoknak kiváló. Csak ajánlani tudom. Lehetőség van átmenni a hotel wellness részlegébe, persze ez fizetős.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Várakozással vegyes izgalommal érkeztünk a Tó Wellness hotelbe, hiszen nem jártunk itt korábban és szerettük volna, ha jó ár-érték arányú szolgáltatást kapunk. Mindennel meg voltunk elégedve. A környezet igazán impozáns, erdő, dombok-hegyek és a Bánki-tó együttesen gyönyörű tájat varázsol minden napszakban az arra látogatók szeme elé.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkra férjemnek szerettem volna meglepetést. Három gyermekünket beavattam, munkahelyeken elintéztem a szabadságot, Édesanyámat megkértem,hogy gondoskodjon a fiúk étkezéséről. Szerdán este az ünnepi vacsoránál adtam oda páromnak szépen becsomagolva a kinyomtatott visszaigazolást. Egy napja volt,hogy lelkileg felkészüljön.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tó Hotel rendkivül szép, mesés helyen épült. A panoráma a szobából és az étteremből gyönyörű. A wellnes rész is igényes, tiszta. Szoba amiben voltunk tágas, igényesen berendezett. A reggeli bőséges, de a vacsoránál több választékra számitottunk, de ami volt az nagyon finom. Étkezések vége felé is tele voltak a tárolók. (Sajnos volt már más helyen rossz tapasztalat.

Bánk
4 nap/3 éjszaka 15.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, éjszakai vezetett túrával, süteménybüfével, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Bánk
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2018.12.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2018.10.23.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 8.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vezetett túrával, íjászkodással
2018.04.27. - 2018.05.01.
Szalánczy Vendégház
Nagymaros
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes kalandpark belépővel, ajándék utalvánnyal, kedvezményes kisvasút és komp használattal, turisztikai kedvezménykártyával
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2018.12.29.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
6 nap/5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és saját strand használattal, gyermekprogramokkal, íjászkodással, játszótér használattal, parkolással
2018.06.17. - 2018.08.31.
Patak Park Hotel
Akár 1 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness terasz és fitness liget használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2018.05.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Medvefarm belépővel, kozmetika, éttermi- és masszázskedvezménnyel, parkolással, internet eléréssel
2017.01.01. - 2018.12.31.

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Lazulás a Librában (min. 2 éj)
Október 23. (min. 3 éj)
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)

BánkX