Imrus: Szuper hétköznapok Bánkon a Tó Wellness Hotelban! - Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése
1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Szuper hétköznapok Bánkon a Tó Wellness Hotelban!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Egy szinte tökéletesre sikeredett három éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a
Wellness Tó Hotelben.Csodálatos környezet kedves személyzet várt minket melyet csak tetőzöt a hotel belső kialakítása stílusa .Az étterem a felszolgállás kifogástalan az ételek ízvilága egyenesen fenséges!
S hogy akkor miért is említem úgy hogy szinte tökéletesre sikeredett éjszakák röviden leírom.
Választásunk classic szoba foglalására esett ami egy tágas balkonos tóranéző
kilátással rendelkező csoda volt.De mint kiderült beköltözésor ezek a szobák kettesével összenyithatóak ami magában nem gond mert az átjáró ajtó zárva van átjárni nem lehet.Viszont ez a hang terjedésére már egyálltalán nem igaz.
Így hát emiatt az utolsó éjszakánkot beárnyékolta egy késő este a szomszéd szobába beköltözött vidám társaság ,éjszakába nyúló társalgása. Amit úgy éltünk meg mint ha az egész szinte ami szobánkba lenne.Természetesen toleráltuk,mondván ez az utolsó éjszakánk a hotelben s egyébként sem vagyunk túl érzékenyek a zajra.
De ez nem biztos hogy így lett volna egy idősödő pár, egy kisgyermekes család vagy mondjuk a második ilyen éjszaka esetén.
Én úgy gondolom hogy ha már összenyitható szobák vannak nem csak az átjárhatóságra kell hangsújt fektettni mert az hangszigetelés nélkül mit sem ér!Aztán van még egy kis csekélység. Ez a fürdőszoba ajtatajára szerelt rásegítő szerkezet ami az ajtó becsukására hivatott.Na ez az aminek a létjogosultsága is kérdéses.De ha már szereltetett akkor ezt működést olyan erővel tegye hogy kényelmesen nyitható legyen és belépéskor ne lökjön be fürdőszoba közepébe!
Ez a két dolog viszont eltörpül azon sok jó mellett amit itt tapasztaltunk, ahogy éreztük magunkat s az észrevételem csak is építő jellegű nem pedig kritikus!
Köszönjük szépen hogy itt lehettünk és biztos vagyok benne hogy a közeljövőben ismét a vendégeik leszünk!
Tisztelettel:Volt vendégük Imre

Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni Imrus felhasználót?    Igen

Tó Wellness Hotel Bánk
2653 Bánk
Petőfi út 73.

2019. július 27.
Nagyon szép helyen, kiváló szolgáltatás nyújtó szálloda. Bánk egy fejlődő település, remek kirándulóhelyek közelségében. Minden évszakban élvezhető szállodai szolgáltatások.

2019. május 23.
Elégedett voltam a szállással, nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, szép rendezett az udvar.Finomak voltak az ételek. A wellness részlege minden igényt kielégít, szuper kikapcsolódást nyújt.

2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád) Az étel választék (fél...

Tó Wellness Hotel, Bánk kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 20.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-18 - 2020-08-15
 - Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 22.523,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-18 - 2019-12-22
 - Wellness Harmónia (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.188 - 25.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-19 - 2019-12-22