kati45: Kellemes hétvége a Wellness Hotel Tóban - Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése
1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Kellemes hétvége a Wellness Hotel Tóban

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. A személyzet kedvessége, a hotel környezete megnyerte a tetszésünket. A hotel szolgáltatásai közül a wellness részleget vettük igénybe. Kár, hogy néhány kabint nem lehetett használni. pedig azokra is kíváncsiak lennénk.
Sajnáltam, hogy a legegyszerűbb szobát választottuk. Nagyon kicsi volt. A zuhanykabinban egy megtermett ember már nehezen fért el. Hiányzott egy szappantartó és a figyelmes szem az alapos takarítást is hiányolhatta.
Összességében kellemesen töltöttük el a néhány napot.
Gyönyörű a kert és a szálloda környezete.

Kényelem (szoba): Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni kati45 felhasználót?    Igen

Tó Wellness Hotel Bánk
2653 Bánk
Petőfi út 73.

2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád) Az étel választék (fél...

2019. február 28.
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis...

2019. február 12.
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

Tó Wellness Hotel, Bánk kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-03-01 - 2019-12-31
 - Bánki ringaTÓzás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-08-31
 - Wellness harmónia (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-03-01 - 2019-12-31