Alfonzin: Ezért az árért többet vártunk - Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése
1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Ezért az árért többet vártunk

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Bánkon akartunk nyaralni, és gyorsan kellett választanunk. Szerencsénk volt, hogy főszezonban még éppen tudtak a kiválasztott időre másnaptól szállást biztosítani, bár választási lehetőségünk már nem volt. A szobát drágának találtuk, de a hotel honlapja alapján azt gondoltuk, biztos megéri az árát.
Pozitívumok: a hotel gyönyörű helyen van, közvetlen a tó partján. Teraszos szobánk volt (classic), fantasztikus kilátással, az étterem teraszáról is gyönyörű a panoráma, a wellness-részleg is nagyon szép, az élménymedence valóban élménygazdag. Öt éves korig a gyermek után nem kell fizetni. A takarító személyzet egésze és a felszolgálók többsége nagyon kedves volt. Az ételek többsége nagyon finom volt, a reggeli bőséges választékkal kínált. A tó közelsége ellenére egyáltalán nem voltak szúnyogok, darázzsal is alig találkoztunk.
Ami viszont csalódást okozott: a szoba komor, sötétbarna berendezése (az egész szállodában ez a komor szín uralkodik), a meglehetősen drága szobába lépve a szűkös hely és a zuhanyzó (kád helyett), a vacsoránál az ételek csekély választéka és az utántöltés elmaradása, ebédnél a kiszolgálás indokolatlan lassúsága (csak mi voltunk az étteremben), a medence vizének opálos színe, a fürdő hétközbeni zsúfoltsága (úszásoktatás és külső fürdővendégek). A medencében egész gyakran léptünk klórtablettára. A szobánkkal pont szemben volt egy könyvespolc, tömve értékes irodalommal, mellette egy gyönyörű és kényelmes kanapé. Gondoltam, milyen jó lesz vacsora után itt olvasni. Sajnos a világítás olyan gyér volt (egyébként a szobánkban is), hogy ez a tervem meghiúsult. A kiságy, amit a lányunk kapott, olyan kemény volt, hogy másnaptól inkább velünk aludt. A recepciósok kedvessége is hagyott maga után kívánnivalót, ha értékelni kellene, még épp az elfogadható kategóriába esett. Az elektromos hálózat és a tévé olykor sztrájkba lépett.
Összességében jól éreztük magunkat, de a hotel és az étterem egyaránt irracionálisan drága.
Ismerősöknek csak fenntartással ajánlanám.

Ennyire tetszett: Átlagos

Tó Wellness Hotel Bánk
2653 Bánk
Petőfi út 73.

2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád) Az étel választék (fél...

2019. február 28.
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis...

2019. február 12.
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

Tó Wellness Hotel, Bánk kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-03-01 - 2019-12-31
 - Bánki ringaTÓzás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-08-31
 - Wellness harmónia (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-03-01 - 2019-12-31