mugnijeh: sokadszor de utoljára - Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése
1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

sokadszor de utoljára

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt.
Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége.
A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni.
Családi szoba, két kis helyiséggel, és egy mini zuhanyzós fürdővel. 5 éves korig ingyenes ami szép, illetve volt köpeny bekészítés is, de csak a felnőtteknek. Amikor a gyerekeknek kértem azért már fizetni kellett (mindkettőért!)
Februárban voltunk így készültem a hőségre a szobában, de minden várakozásomat felülmúlta, hogy még max. erővel sem sikerült úgy felfűteni a szobákat, hogy ne fázzunk este, így kértünk dupla takarókat. Arról nem is beszélek, hogy a vizes fürdőruhák hogy száradtak így meg...
Egyik reggel a kukás autó ébresztett 7-kor, de volt olyan este is amikor fúrtak a fejünk mellett és a magyarázat annyi volt, hogy "a főnök elrendelte az éjszakai munkát"
Hétvégén a wellness fullra van járatva a sok külsőssel, szóval mikor végre jönnek a használható hétköznapok akkor meg azzal szembesül az ember, hogy a szolgáltatások egy része zárva van! A medencék teljesen korrektek egyébként, de azért egy 4 csillagos hoteltől elvárnám, hogy ne csak a nagyközönséget szolgálja ki hanem azokat is akik sok tízezret otthagynak esténként a szállásért.
A félpanzió egy gyenge 3 csillagos szintet hozza, választék minimális, de legalább a pincérek kedvesek.
Nem úgy a recepción, ahol a 4 nap alatt egyetlen alkalommal sem kértek elnézést a kellemetlenségekért, és köszönésre sem máltattak a távozáskor.
Röviden ennyi, ajánlani sajnos senkinek nem tudom a helyet...

Ennyire tetszett: Gyenge

Tó Wellness Hotel Bánk
2653 Bánk
Petőfi út 73.

2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád) Az étel választék (fél...

2019. február 12.
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

2019. január 2.
Nagyon jó a két légterű szobaelosztás. Szuper a wellness, több élményelemes medence van és sok a szauna lehetőség. Nagyon szép a környék is. A kalandparkot nem tudtuk kipróbálni, mert télen voltunk, ezért szeretnénk visszamenni nyáron is.

Tó Wellness Hotel, Bánk kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-03-01 - 2019-12-31
 - Bánki ringaTÓzás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-08-31
 - Wellness harmónia (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-03-01 - 2019-12-31