fónika: Remek kikapcsolódás Bánkon a Tó Hotelben. - Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése
1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Remek kikapcsolódás Bánkon a Tó Hotelben.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Elégedett voltam a szállással, nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, szép rendezett az udvar.Finomak voltak az ételek.
A wellness részlege minden igényt kielégít, szuper kikapcsolódást nyújt.

Személyzet:

Szeretnéd követni fónika felhasználót?    Igen

Tó Wellness Hotel Bánk
2653 Bánk
Petőfi út 73.

2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád) Az étel választék (fél...

2019. február 28.
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis...

2019. február 12.
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

Tó Wellness Hotel, Bánk kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-18 - 2020-12-22
 - Nyári wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-19 - 2019-08-31
 - Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-18 - 2020-12-22