Fmse: Tökéletes családi nyaralás - Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése
1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tökéletes családi nyaralás

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nagyon szép helyen, kiváló szolgáltatás nyújtó szálloda. Bánk egy fejlődő település, remek kirándulóhelyek közelségében. Minden évszakban élvezhető szállodai szolgáltatások.

Személyzet:

Szeretnéd követni Fmse felhasználót?    Igen

Tó Wellness Hotel Bánk
2653 Bánk
Petőfi út 73.

2019. szeptember 12.
2015 után 2019-ben ismét ellátogattunk, immár új családommal, három kis gyerekkel. Továbbra is a legkedvesebb hotel. Még mindig szuper a személyzet, a környezet, a szállás. Az ételek finomak. Nagyon jól éreztük magunkat. Jövőre is megyünk, mert a gyerekek (is) visszavágynak. A környéken is vannak...

2019. augusztus 8.
Először jártunk ezen a vidéken, nagyon tetszett a tó és környéke. Pihentető napokat töltöttünk el a szállodában. Nem volt tömeg és ez így volt jó. A személyzet udvarias és kedves, köszönet érte: Janositzék

2019. augusztus 2.
Nagyon jó szálloda, másnak is ajánlom. A wellness részleg kiváló. A személyzet segítőkész, kedves. Az étterem is fantasztikus, finomakat lehet enni.

Tó Wellness Hotel, Bánk kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
3 nap/2 éjszaka 18.819,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-18 - 2021-01-02
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.469,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness használattal, meglepetés ajándékkal, karácsonyi süteménybüfével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 21.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-18 - 2021-01-02