Vendég: Ide bármikor újra visszamennénk - Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése
1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Ide bármikor újra visszamennénk

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Nagyon szuper hétvégét töltöttünk a hotelben. Szép és ízléses a hotel, a személyzet pedig nagyon kedves. A wellness részleg felülmúlta az elképzelésünket,rengeteg minden van itt,nem unatkoztunk, pedig kinti programra alkalmatlan volt az időjárás. A szakácsnak arany keze van, minden nagyon finom volt, degeszre ettük magunkat:-) Jövünk máskor is!!!!

Tó Wellness Hotel Bánk
2653 Bánk
Petőfi út 73.

2019. május 23.
Elégedett voltam a szállással, nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, szép rendezett az udvar.Finomak voltak az ételek. A wellness részlege minden igényt kielégít, szuper kikapcsolódást nyújt.

2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád) Az étel választék (fél...

2019. február 28.
Többször jártunk már a hotelben, utoljára 6-7 évvel ezelőtt. Sajnos szinte mindenben romlott azóta a szálloda minősége. A szobában standard csatornaszag volt, mivel már a foglaláskor jelezték, hogy ez az egy szoba szabad csak, meg se próbáltam másikat kérni. Családi szoba, két kis...

Tó Wellness Hotel, Bánk kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 26.214,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-19 - 2019-08-31
 - Wellness Lazítás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.373 - 26.723,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, frissítő itallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszírozógép és hidromasszázskád használattal, kerékpár kölcsönzéssel vagy sószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-19 - 2019-12-22
 - Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-18 - 2020-12-22