Gemini Vendéglő Baracska

Gemini Vendéglő Baracska
Gemini Vendéglő BaracskaGemini Vendéglő Baracska
Gemini Vendéglő BaracskaGemini Vendéglő Baracska

Gemini Vendéglő Baracska bemutatkozása

A 40 éves Gemini Vendéglő önkiszolgáló étterem magyaros ízekkel, nyáron nyitott terasszal.
Reggeli ételekkel, szendvicsekkel, cukrászsüteményekkel, napi menüajánlattal, turista-menüvel szolgálunk, rendelésre hidegtálat is készítünk. Külső céges és családi rendezvények lebonyolítását is vállaljuk, előzetesen egyeztetés esetén csoportokat is tudunk fogadni.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Gemini Vendéglő Baracska vélemények

2082
Átlagos 2022. augusztus 29.egyedül járt itt
Ma úgy alakult, hogy az un. Váli völgyi pihenőnél letértem enni az országútról. Célzottan mentem, tudtam, hogy van itt egy vendéglő. Nos hát. . . igen is, meg nem is. . . aki ezt keresi, azaz az ilyent, talán annak meg is felel. Ez egy önkiszolgáló étterem egy benzinkút mellett. Valójában Kajászóhoz tartozik, nem is Baracskához.
Gemini Vendéglő Baracska - Külső képGemini Vendéglő Baracska - Étel/italGemini Vendéglő Baracska - BelsőGemini Vendéglő Baracska - BelsőGemini Vendéglő Baracska - BelsőGemini Vendéglő Baracska - Belső
Gemini Vendéglő válasza
Kedves Ugor! Köszönjük értékes beszámolóját látogatásáról, örömmel veszek minden (építő jellegű) kritikát. Sajnos igen kevesen veszik a fáradtságot, hogy megosszák tapasztalataikat akár a többi vendéggel, akár a bejegyzéseket követő tulajdonosokkal, üzemeltetőkkel.
2022. november 3., Mészöly Géza, tulajdonos
Gemini Vendéglő Baracska a térképen
2471 BaracskaM7 Autopalya 34-es KM
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
H-P
Szo-V